Karadeniz Pet

İstanbuldan merhabalar :)

Çetin KAYA

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. İstanbul da ikamet ediyorum yaşım 25. Ve evliyim.

Bir çift hayat arkadaşına sahibim :) 1 yıldır bakıyorum geçen hafta yumurtladı inşallah bir problem olmaz kulıçkada. Çok heyecanlıyım. Erkek kuşumda bi o kadar heyecanlı sanırım baba olacağı için susturamıyoruz keratayı.

Aranızda bir çok şey öğreneceğime şüphem yok. Çok güzel bir ortam var sanırım.

Bütün dostlara iyi forumlar

Aramıza hoşgeldin Çetin. İnşallah kuluçka sorunsuz tamamlanıp yavrular sağ salim çıkarlar. Bereketli üretimler.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. İstanbul da ikamet ediyorum yaşım 25. Ve evliyim.

Bir çift hayat arkadaşına sahibim :) 1 yıldır bakıyorum geçen hafta yumurtladı inşallah bir problem olmaz kulıçkada. Çok heyecanlıyım. Erkek kuşumda bi o kadar heyecanlı sanırım baba olacağı için susturamıyoruz keratayı.

Aranızda bir çok şey öğreneceğime şüphem yok. Çok güzel bir ortam var sanırım.

Bütün dostlara iyi forumlar
Forumumuza hoş geldin.

Hoşgeldiniz, keyifli forumlar olsun.
Forumu takip ettikçe mutlaka faydasini görürsünüz.

Hepinize çok teşekkür ederim . umarım kalıcı dostluklar kurabilirim.

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Forumumuza hoş geldin.

Gokhan bey yaklaşık 1 yildir kuslarima evin salonunda bakıyorum. Oda sicakligi 15-20 derece arasinda. Suan disi kusum yuvada bugun kirilan 2 yumurtayi saymiyorum. 2Inci yumurtasini yapti. Daha sicak olan baska bir odaya göğüs hizasinda duvara raf monte ettim kafesi oraya alsam herhangi bir sıkıntı yasarmiyim? Stres veya yatmama problemi olurmu kuslarimda. Kuluckadan once surekli saliyordum butun evi biliyorlar biraz. Salonda cok gurultu oluyor tv de acik surekli? Yerini degistirmelimiyim yoksa kalsinmi?

Çetin bey aramıza hoşgeldiniz size tavsiyem eğer yerlerini değiştirmeyi düşünüyorsanız bunu 4 yada 5. yumurtayı yaptıktan sonra yapın yada yavrular yumurtadan çıktıktan 1 hafta sonra

Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Çetin bey aramıza hoşgeldiniz size tavsiyem eğer yerlerini değiştirmeyi düşünüyorsanız bunu 4 yada 5. yumurtayı yaptıktan sonra yapın yada yavrular yumurtadan çıktıktan 1 hafta sonra

Hoşbulduk cihan bey teşekkür ederim. Allah'ın izniyle yavrular çıktıktan sonra değiştiririm.

Hoş geldin, keyifli sohbetler olsun..

Teşekkür ederim levent bey hoşbulduk.

Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Teşekkür ederim Yusuf bey hoşbulbuk.

Hepinize çok teşekkür ederim . umarım kalıcı dostluklar kurabilirim.

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Gokhan bey yaklaşık 1 yildir kuslarima evin salonunda bakıyorum. Oda sicakligi 15-20 derece arasinda. Suan disi kusum yuvada bugun kirilan 2 yumurtayi saymiyorum. 2Inci yumurtasini yapti. Daha sicak olan baska bir odaya göğüs hizasinda duvara raf monte ettim kafesi oraya alsam herhangi bir sıkıntı yasarmiyim? Stres veya yatmama problemi olurmu kuslarimda. Kuluckadan once surekli saliyordum butun evi biliyorlar biraz. Salonda cok gurultu oluyor tv de acik surekli? Yerini degistirmelimiyim yoksa kalsinmi?
[MENTION=49]Cihan AYTAN[/MENTION]'ın dedikleri uygundur. İnşallah bol bol yumurta ve yavrular alırsınız. Aramıza tekrar hoş geldiniz.

Hoşbulduk Gökhan bey. Teşekkür ederim

Aramıza hoş geldin

Çetin bey,hoşgeldiniz kuluçkadaki kuşlarınızın yavrularının uçtuğunu görürsünüz inşallah.

Hoşgeldiniz iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

Teşekkür ederim dostlar hoşbulduk. :)