petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

istanbuldan otobusle kuş gönderme

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Mehmet KILINÇ tarafından 12 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Merhaba.
    Şuan istanbuldayım pazartesi antalya ya dönüyorum. Yavru alinmis Bir çift sultan papağanina abim bakamadigindan ben götürmek istiyorum.ucaktan rezervasyon yaptım fakat sağlık raporu konusunda veteriner de sorun yaşadım. (Her kuşa 150 lira masraf çıkardılar. )

Otogarda tanıdığı olan var mı yardimci olabilecek? Antalya otobüslerinin yerel firmaları 21-22 gibi çıkıyor bende 16 uçağıyla gidicem. Götürme durumunu ayarlayamazsam mecbur ölü fiyatına petshopa gitcek :( yardimci olabilecek biri çıkarsa çok sevinirim.

(Tabletten girdigim için yazilar sorunlu olabilir)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

Sorun çözülmüştür. Uçakta benimle gelecekler.

#1 Mehmet KILINÇ, 12 Kasım 2014
    Son düzenleme: 11 Kasım 2014
  2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    nasıl halletiğini yazarsan belki birinede bu konuyla yardımcı olmuş olursun

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    sorunu çözmüş ve gitmiş :D

4. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Zaten uçakla gelecekler diye yazdım. Belge olayını veteriner den tanıdık aracılığıyla aldık.

Daha gitmedim.

Sayfayı Paylaş