Karadeniz Pet

İstanbul'lu Gelinimiz geldi, Hoş geldi,Maşallah

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleyküm Arkadaşlar 3 Aylık oğluma eş adayı olarak şimdiden İstanbul'dan kendi gibi güzel bir dişi geldi,Yolculuk biraz hem bana hem geline stresli oldu ama çok şükür rabbime sağsalim geldi, Bir kaç kareyi siz sevgili arkadaşlarım ve ustalarım ile paylaşmak istedim. Maşallahınızı eksik etmeyiniz:)
n7Y06B.png

2gvzAO.png

vEYW9O.png

n7Y081.png

Maşallah, hayirli olsun, keyifle besleyin.
Renk gayet iyi.

maşallah hayırlı olsun :) geleceği parlak :)

Maşallah hayırlı olsun damatıda görseydik bu arada iyi olurdu :)

Tşkler birader saolasın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Tşkler Ercan bey tepeliden gelme kabak belki kuluçkada süprizler olur,kan benim erkekten sağlam tavsiyeniz üzerine adres bulundu.

hayırlı olsun kimden ?

Maşallah.
Gelin hanım pek güzelmiş.
Tüyü kadar yavruları olur İnşallah.

hayırlı olsun kimden ?

Ercan usta:)Haydar Karaçal'ın kümesinden aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

Maşallah.
Gelin hanım pek güzelmiş.
Tüyü kadar yavruları olur İnşallah.

Uğur bey tşk ediyorum,iyi dilekleriniz için saolun daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Maşallah hayırlı olsun damatıda görseydik bu arada iyi olurdu :)

Fatih damad daha önceki Konularımda var erkek rainbow inş aynı kafese Alınca paylaşırım:)

Ercan usta:)Haydar Karaçal'ın kümesinden aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

Uğur bey tşk ediyorum,iyi dilekleriniz için saolun daha iyileri sizin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:53 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Fatih damad daha önceki Konularımda var erkek rainbow inş aynı kafese Alınca paylaşırım:)

doğru tercih ;)

Hayırlı olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cok güzel maşallah inşallah bol bool yavru verirler .

İyi akşamlar cihan bey kuşu nereden temin ettiniz yardımcı olabilirseniz bendede bi erkek rainbow var maşaallah kuşunuza benzer bi dişide bana lazım kuşun fotosu bu küçük hali şimdi kuş iki yaşına yakın böyle bi dişi bulamadım

İyi akşamlar cihan bey kuşu nereden temin ettiniz yardımcı olabilirseniz bendede bi erkek rainbow var maşaallah kuşunuza benzer bi dişide bana lazım kuşun fotosu bu küçük hali şimdi kuş iki yaşına yakın böyle bi dişi bulamadım

İyi Akşamlar Mahmut bey istanbuldan üreticiden aldım, Facebook üzerinde rainbow üreticiler var ama kolay kolay damızlık kuşlarını vermezler araştırmak lazım