Karadeniz Pet

İstanbullular Piknikte Buluşuyor

Cihat Türkmen

Onursal Üye
Selamun Aleyküm Saygıdeğer Üyelerimiz :)

Bu Haftasonu Yani 1 Haziran 2013 Cumartesi Günü BAKIRKÖY SAHİL' de piknik-mangal programı yapmayı düşünüyoruz. Katılacak arkadaşların isimlerini yazdırmasını bekliyoruz. Ona göre içecek ve mangal ayarlanacaktır.

KATILACAK KİŞİLER:
1- Umutcan AĞLAR
2- Cihat ERGÜN
3- Ezel ALBAYRAK
.
.
.

njr52.jpg

Son düzenleme:
Ahh..Be Cihat abi keşke bende İstanbul'da olsaydım :( size iyi eğlenceler

Forumda kalbini kırdığım/kalbimi kıran,bariz üyelerle birlikte atıştık birbirimizi üzdük kırdık gereksiz.Birbirimize zıt gittik(anlamsız),gerek onlar benim üstüme geldi gerekse ben onların üstüne gittim.sonuç kalp kırıklığı,bu organizasyondan onlarla tanışma,barışma,birbirimizi real'den tanıma babındadır sonuç olarak sultan süleyman bile eli boş gitmiş bi dünyada yaşıyoruz. Tartışmışlığım olan abilerim,kardeşlerim beklerim.(ayrıca haksız konularda kalbini kırdıklarımdanda özür dilerim.)

Bol bol eğlenin mutlu olun ....
Şimdi istanbul da olmak vardı anasını satayım
Püfür püfür bir vapurun yan tarafında
Şuanda istanbul da olmak vardı anasını satayım
Yeni cami de mısır atmak kuşlara
Köprüde balık ekmek yemek
Dolmuşa hadi gidelim demek
Ver elini yenikapı ver elini bebek,tarabya
Şuanda oralarda olmak vardı ya
Şimdi istanbulda olmak vardı anasını satayım
Boğazda köhne bir iskelenin yamacında
:cool:

Bol bol eğlenin mutlu olun ....
Şimdi istanbul da olmak vardı anasını satayım
Püfür püfür bir vapurun yan tarafında
Şuanda istanbul da olmak vardı anasını satayım
Yeni cami de mısır atmak kuşlara
Köprüde balık ekmek yemek
Dolmuşa hadi gidelim demek
Ver elini yenikapı ver elini bebek,tarabya
Şuanda oralarda olmak vardı ya
Şimdi istanbulda olmak vardı anasını satayım
Boğazda köhne bir iskelenin yamacında
:cool:

Ahh be canım abim, keşke istanbulda olsanda canlı kanlı bu dizeleri duyabilsek senden.

Forumda kalbini kırdığım/kalbimi kıran,bariz üyelerle birlikte atıştık birbirimizi üzdük kırdık gereksiz.Birbirimize zıt gittik(anlamsız),gerek onlar benim üstüme geldi gerekse ben onların üstüne gittim.sonuç kalp kırıklığı,bu organizasyondan onlarla tanışma,barışma,birbirimizi real'den tanıma babındadır sonuç olarak sultan süleyman bile eli boş gitmiş bi dünyada yaşıyoruz. Tartışmışlığım olan abilerim,kardeşlerim beklerim.(ayrıca haksız konularda kalbini kırdıklarımdanda özür dilerim.)

+++++++++++++++++++++

ohhhh hayat size güzel valla :)

Bu arada sayın site sahibi MUHAMMET ÇELİK nerede verilen sözler , nerede organizasyonlar :)

ohhhh hayat size güzel valla :)

Bu arada sayın site sahibi MUHAMMET ÇELİK nerede verilen sözler , nerede organizasyonlar :)

Duyurulur :))

Cihat anlayana :)

Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali :)

Ustalar ben tekirdağdan gelemiyorum yav :( Kardeşim istanbulda onu göndereyim :) telefonla görüşürz :D

harbi çok iyi olurdu ama bu hafta zorunlu mesai var yaa :mad:

Ben bile erkenden kalkıp gideceksem İstanbulda olanlar lütfen bi zahmet yani :D

Hayırlısı olsun ustalarım teklif var aslında ısrar da var :) Maksat görüşmek tanışmak kaynaşmak :)

Geri