Karadeniz Pet

işte benim boncuğum :)

• Konbuyu başlatan Bengiözcan
  • Başlangıç tarihi
B

Bengiözcan

Guest
Merhaba arkadaşlar :) Sizce kuşum nasıl? Tanıştırayım dedim :) Dışkısınıda koydum biraz garip geldi yediği yemden olabilir diye tahmin ediyorum ama yinede danışmak istedim.Birde ceresinde hafif soyulmalar varyavrulukta normal mi ?
wMn3Lg.jpg
[/url][/IMG]
eQroZZ.jpg
[/url][/IMG]
eXQrLk.jpg
[/url][/IMG]
wbzdJb.jpg
[/url][/IMG]
galiba bazıları yan oldu kusuruma bakmayın nasıl düzelticeğimi bilmiyorum :)

maşallah kuş çok saglıklı görünüyor. Dışkısıda normal gibi geldi bana

Dışkısı büyük gibi kıvrımlı olmadığından öyle geliyoda olabilir sağlıklı olsunda :)

GT-S7560 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son fotoğrafta şekerleme yapıyordu rahatsız ettim :) alırken jumbo kırığı dediler geçen aldığım yere götürdüm çok ucurmuşsun zayıflamış dedi adam ama dayanamayıp salıyorum

Konuşuyormu bu yakışıklı

Yok alali 3 hafta oldu alıştırma yapiyor kendi kendine henüz ins konuşacak uğraşıyorum :)

Maşallah. İsmine yakışır boncuk gibi :) Benim de kuşumu alalı daha 10 gün oldu. Kafesden çıkarmaya cesaret edemiyorum henüz. Ortamı tanımadığı için uçarken kendine zarar verebilir diye düşünüyorum.

hollanda yada ingiliz kanı var kuşta sanırım. çok sağlıklı gözüküyor dışkısıda normal. maşallah

Teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

Çıkarırsanız perdeler kapalı olsun camı görmez çarpar.İlk uctugunda çarpar sonra alışır odaya:)

Maşallah gayet sağlıklı görünüyor , Allah nazarlardan saklasın.

eoBP4X.jpg
[/url][/IMG]
bazende böyle dağınık görüyorum pütürlü gibi.ayağı ızgaradan girip dağıtıyor desem ızgarası yüksek erişirmi?Fazla mı evhamlandım :) Diğer kuşum hiç böyle yapmamıştı.

dostum cere soyulması ve tuy dokulmesı butun muhhabet kuşlarinda görülür yavruluktan cıktıgı zaman ergenlikten cıktıgı zaman olur genelde... ;) tuyt dokumu ise eskiyen tuylerini ya kendı kopartır yada kanat çırparken düşürür...

Geri