Karadeniz Pet

İşte benim mubişlerim güncel :) Masaallahlarinizi eksik etmeyin :)

• Konbuyu başlatan BadyGuard
  • Başlangıç tarihi
B

BadyGuard

Guest

Arkadaşlar mubişlerim nasilllar boncuk ve pamuk masaalahlarinizi eksik etmeyin onerilerinizi bekliyorum...

Maşallah güle güle besleyin,

Nasillar sagliklilar mi birde beyazin kirlendigini goruyorum nasil temizleyebilirim? Acaba

Kafes dizaynını düzeltmenizi öneririm. yuvanın önüne yuva deliğine paralel 1 tana tahta tünek ve diğer tarafa da ondan biraz yüksekte başka bir tahta tünek asarak kolay ve üretime elverişli bir dizayn yapabilirsiniz. Kuşu temizlemek için de banyoluk takıp içerisine de 5 damla elma sirkesi katın . Eğer banyoluğu kullanmazsa püskürtme işlemi uygulayın. Püskürtme sırasında kulağına su kaçmamasına dikkat edin. Banyoluğu kullanması için de teşvik edebilirsiniz , içerisine marul koyarak içine çekebilirsiniz...

Kafes dizaynını düzeltmenizi öneririm. yuvanın önüne yuva deliğine paralel 1 tana tahta tünek ve diğer tarafa da ondan biraz yüksekte başka bir tahta tünek asarak kolay ve üretime elverişli bir dizayn yapabilirsiniz. Kuşu temizlemek için de banyoluk takıp içerisine de 5 damla elma sirkesi katın . Eğer banyoluğu kullanmazsa püskürtme işlemi uygulayın. Püskürtme sırasında kulağına su kaçmamasına dikkat edin. Banyoluğu kullanması için de teşvik edebilirsiniz , içerisine marul koyarak içine çekebilirsiniz...

Coook tesekkur ederim saolun .
Yuva deligine paralel olarak mi asacagim tunegi?
Birde kuslarim saglikli mi nasillar? Yine tesekkur ederim..

Geri