petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İşte benim mubişlerim güncel :) Masaallahlarinizi eksik etmeyin :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BadyGuard tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. BadyGuard

BadyGuard Guest

Arkadaşlar mubişlerim nasilllar boncuk ve pamuk masaalahlarinizi eksik etmeyin onerilerinizi bekliyorum...

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah güle güle besleyin,

3. BadyGuard

BadyGuard Guest

Nasillar sagliklilar mi birde beyazin kirlendigini goruyorum nasil temizleyebilirim? Acaba

4. Oğuzhan Mavi

Kafes dizaynını düzeltmenizi öneririm. yuvanın önüne yuva deliğine paralel 1 tana tahta tünek ve diğer tarafa da ondan biraz yüksekte başka bir tahta tünek asarak kolay ve üretime elverişli bir dizayn yapabilirsiniz. Kuşu temizlemek için de banyoluk takıp içerisine de 5 damla elma sirkesi katın . Eğer banyoluğu kullanmazsa püskürtme işlemi uygulayın. Püskürtme sırasında kulağına su kaçmamasına dikkat edin. Banyoluğu kullanması için de teşvik edebilirsiniz , içerisine marul koyarak içine çekebilirsiniz...

5. BadyGuard

BadyGuard Guest

Coook tesekkur ederim saolun .
    Yuva deligine paralel olarak mi asacagim tunegi?
    Birde kuslarim saglikli mi nasillar? Yine tesekkur ederim..

6. Muhabbetsever01

Maşallah. Çok şanslısın :)

7. BadyGuard

BadyGuard Guest

Tesekkur ederim de ne yonden :))?????

Sayfayı Paylaş