Karadeniz Pet

işte benim mubişlerim

Emre TURGUT

Meraklı Üye
işte benim mubişler nasıllar ve çiftleşmeye hazırlarmı
http://r1311.hizliresim.com/1h/t/uvzql.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

uvzs8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

uvzt9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

uvzu2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

uvzup.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

uvzvn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

uvzyf.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

http://l1311.hizliresim.com/1h/t/uvzzr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

kuşlarım nasıl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

yorum yapcak olan

ne zaman kızışır bi bilginiz varmı

çok şirinler maşallah

zamanı gelince kızışır çabuk kızıştırmak için havuçlu mama ve nijer verilebilir veya bal suyuna katıla bilir

remo46 dostum 2-3 haftadır aynı resimleri görüyorum ve resimler net değil. net resim yükleme imkanın var mı?

tmm bakarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

uwws1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

uwwsd.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

uwwsx.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

uwwtd.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

yeni resimler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

eee yorum istiyorum :(

dostum kafesin çift kuşlara göre küçük geldi bana. erkeğin güzel ve çiftleşmeye hazır. son resimde dişi belli olmuyor ona birşey diyemiycem

ikisininde maşallahı var dişi kızışmamış biraz beklemeniz gerekecek :)

saolun zate ndişinin küçük olduğunu biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

kuşlarımın sağlıkları nasıl bir şey almam gerekir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

yardım bekliyorum sağlıklılar mı ve yemden ve gaga taşından başka ne ekleeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

güncel +++++++++++