petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

işte benim mubişlerim

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Emre TURGUT tarafından 25 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    işte benim mubişler nasıllar ve çiftleşmeye hazırlarmı
    http://r1311.hizliresim.com/1h/t/uvzql.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:05 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

http://l1311.hizliresim.com/1h/t/uvzzr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

kuşlarım nasıl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

yorum yapcak olan

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek süper dişi kızışmamış

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    ne zaman kızışır bi bilginiz varmı

4. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    çok şirinler maşallah

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    zamanı gelince kızışır çabuk kızıştırmak için havuçlu mama ve nijer verilebilir veya bal suyuna katıla bilir

6. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

yorumlar gelsin

7. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    remo46 dostum 2-3 haftadır aynı resimleri görüyorum ve resimler net değil. net resim yükleme imkanın var mı?

8. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    tmm bakarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:47 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

yeni resimler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:52 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

eee yorum istiyorum :(

9. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    dostum kafesin çift kuşlara göre küçük geldi bana. erkeğin güzel ve çiftleşmeye hazır. son resimde dişi belli olmuyor ona birşey diyemiycem

10. ikisininde maşallahı var dişi kızışmamış biraz beklemeniz gerekecek :)

11. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    saolun zate ndişinin küçük olduğunu biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:55 --

kuşlarımın sağlıkları nasıl bir şey almam gerekir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

yardım bekliyorum sağlıklılar mı ve yemden ve gaga taşından başka ne ekleeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

güncel +++++++++++

Sayfayı Paylaş