Karadeniz Pet

İşte benimkiler :o) Maşallah diyelim..

unsound

Yeni Üye

Maşallahlarınızı eksik etmeyin lütfen,Mavi olan dişi ama çok çılgın çoook :)

Ne kadar güzel mubişler, Allah sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin maşallah.
Hocam bir de cahilliğimi mazur görmezseniz eğer kafes tabanındaki o taşın ismi nedir, ben de almayı düşünüyorum. Ve nereden temin edebiliriz. Tam adını söyler misiniz?

Hocam masaallah cok tatlilar insallah sagliklica buyutursunuz ..
Bir de bir sey sormak istiyorum o tabandaki taşin adi nedir nereden temin edebilirim ?birde gaga taşının yaninda kemige benzer birsey var o nedir acaba ..? :)
Cahilligimi horgorun
..

Estağfurullah, bende bir çok şey bilmiyordum,buradaki arkaddaşlardan öğrendim hep. Hepsinden Allah c.c. razı olsun.
Zeolit taşıdır,gitti gidiyor vede sanal pazar üzerinden satmaktadırlar. Ama acizane önerim Mısır gravürüdür. Kanat çırpınca uçmakta taş, ama gravür dağılmıyor. :)
Kalamar Kemiğidir gaga taşının yanında ki. Kalsiyum ihtiyaçları için gerekli olduğunu öğrendim buradaki arkadaşlardan.

Son düzenleme:
Maşallah kuşlarınıza, :)

Estağfurullah, bende bir çok şey bilmiyordum,buradaki arkaddaşlardan öğrendim hep. Hepsinden Allah c.c. razı olsun.
Zeolit taşıdır,gitti gidiyor vede sanal pazar üzerinden satmaktadırlar. Ama acizane önerim Mısır gravürüdür. Kanat çırpınca uçmakta taş, ama gravür dağılmıyor. :)
Kalamar Kemiğidir gaga taşının yanında ki. Kalsiyum ihtiyaçları için gerekli olduğunu öğrendim buradaki arkadaşlardan.

Hocam peki gaga taşının yanindaki kemik tarzi şey nedir?

Maşallah çok güzeller İngiliz mi bunlar? Bir de hangi şehirdesiniz gün olur yavru lazım olursa yavrularından alırız belki...

Maşallah hepsi çok güzel tekrar ırkları neler ?

- Çağrı Gökçek -

Son düzenleme:
Bu mısır gravürü nü nerden bulabilirim

Sitede satan arkadaş var idi sanırım , ben fazla almadığımdan sanalpazar üzerinden almış idim 5 kilo kadar , ama sizin ki fazla ise @LeventAcar bir web sitesi göndermiş idi biraz daha uguna geliyor bir çuvalı

Show Jumbomu ben gözü gözükmeyen çok kabarık tepelileri pek sevmiyorum genelde, şu halleri, tüy uzunluğu kafa büyüklüğü tam ideal aslında :D Maşallah tekrar...

başka kuş yokmu :)

Maşallah. Çok tatlılar.İnşallah bizimkilerde bu mertebeye yükselebilirler :)

Maşallah :) o beyaz olan albino mu acaba benim dişi albinoda :)

Geri