petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İşte benm kuşum ve sizin görüşleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve BERK GARİPOLAN tarafından 16 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. BERK GARİPOLAN

Bugun kafesinin altını temizlerken birden odanın icine uçtu bereket odada her şey kapalı ve güvenliydi şimdi odadaki televizyon sehpasıda duruyo bende hic ellemedim kendi haline bıraktım odaya alışsın die bakalım nasıl gircek bende bilmiom :d kafesindeyken yem yedi karnı acıkınca elimle yem versem yermi elimden korkmuyo öyle bakıo sade.cinsi erkek dediler ay olarakta 2 2-5 aylık dedi aldığım yer sizcede öylemi? görüşlerinizi bekliyorum

[​IMG][/IMG]
    [​IMG][/IMG]
    [​IMG][/IMG]

2. Işıl KEGEÇ

çok tatlı maşallah maşallah :) çok yaramaz oluyorlar ya ufacık bi boşluğu görmeye versinler hemen kaçıyorlar benim çapkında böyle :)

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    maşallah çok tatlı :) dogru söylemıs aldıgınız yer ;)

4. BERK GARİPOLAN

cok teşekkürler :) parmağımı uzatıom parmağımdan hic kacmıo göğsüne dokunuyorum onada izin verio ama parmağıma cıkmıo kafesine nasıl koycam 1 saattir hep orda duruyo :D

5. NİHAT GÜNEŞ

Berk kardeşim merhaba kuşun acıkınca eline gelir. O zaman kafesine koyabilirsin yada kafesi ona doğru uzat kafese çıksın. Acıkınca kendi girer.

6. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    dursun bakalım şimdilik istediği zaman girer zaten o :) çok sıkıntı olursa kafesin kapagını acık tutup yakınına götürün korkutmadan ama..

Edit: Nihat bey ben yazarken cevap vermiş zaten :)

7. BERK GARİPOLAN

teşekkürler yorumlarınız için uygulıycam.sağlık durumu nasıl iyimi sizce?

8. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    herhangi bir sorun var gibi gözükmüyor..

9. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Sanki biraz üşüyor gibi geldi vitamin takviyesi de yapın. Elinize yem koyup ona sunabilirsiniz acıkmışsa yiyecektir. Elinize çıkmasını sağlayın bir yandan da sevin. Sonra kafesine koyarsınız veya kafesi yavaşça onun yanına getirin çıkmasını bekleyin.

10. BERK GARİPOLAN

vitamin takviyesi olarak ne vermeliyim ben yem alırken kızıştırıcı yemde aldım icinde bir sürü yem var 2 tane yemi var ayrı ayrı kafeste vitamin olarak önerin nedir?

11. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bu daha çok yavru kızıştırıcı için çok erken kızıştırıcıyı koyma. En az 6-7 aylık olunca kızıştırıcı vermen gerekir tabi yanında eşi de olmalı.
    Deep Multisol Multivitamin öneririm ya da Avisol.

Sayfayı Paylaş