Karadeniz Pet

İşte mini hobihanem :)

Mehmet GÜLER

Meraklı Üye
mini hobihanem sizlerle.. :)) yorum ve önerilerinizi bekliyorm

akşam kuşları da attımmı içine tamamdır..

eapvE4.jpg

xVNOEv.jpg

K6bBrl.jpg

w1BbVB.jpg

xBNnrL.jpg

güzelmiş nice yavrular alma dileğiyle hayırlı olsun

çok güzel olmuş kafesleri, keşke yer olsa da bende yapsam böyle bişey :)

çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama yuvalıkların içinde folluk yok galba bide cilalı bir tahta yavrular ayakta durmakta zorluk çekmezmi o yuvalıklarda

yere komple talaş dökse öyle bi sorun olmaz sanırım

Aynen bende yuvalari sorcam kendiniz icine plastikmi alicaksiniz acaba
Bide bunu nereye yaptirdiniz bende duuaunuyorumda marangoz yaparmi fiyai nedir
Saygilar

çok güzel olmuş ellerinize sağlık ama yuvalıkların içinde folluk yok galba bide cilalı bir tahta yavrular ayakta durmakta zorluk çekmezmi o yuvalıklarda

folluk için 8mm suntayıya delik açıp altına kullanacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Aynen bende yuvalari sorcam kendiniz icine plastikmi alicaksiniz acaba
Bide bunu nereye yaptirdiniz bende duuaunuyorumda marangoz yaparmi fiyai nedir
Saygilar

ön tel ve alt ızgara telini internetten getirttim.diğerlerinide ölçüleri ayarlayıp mobilyacıya yaptırdım..

Aynen katılıyorum arkadaşa sanki biraz sıkıntıya yol açabilir ama talaş felan ve biraz da yontarak sorunu halledebilirsiniz.

Emeğinize deymiş . İnşallah bu boyda nice mini üretimhaneleriniz olur ve bu çiftlerinizin yavruları içlerini doldurur..:)

folluk için 8mm suntayıya delik açıp altına kullanacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

ön tel ve alt ızgara telini internetten getirttim.diğerlerinide ölçüleri ayarlayıp mobilyacıya yaptırdım..

folloğu açtırdıktan sonra bence o yuvalıkları zimparalayin iyice içine talaşta koysaniz yavruların dikilebilmeleri çok zor o cilalı yerde sorun çikartabilir size

150 tl gayet uygun gibi bilmiyorum piyasayi ama guzel ben begendim insallah guzel yavrulariniz olur
Saygilar

hayırlı olsun bol üretimler :)