Karadeniz Pet

İşte mini hobihanem :)

Işıklandırmayı nasıl yaptın ustam bendede var böle bir üretim hane kafesi adını apartman koyduk :) ışıklandırmasını yapmak istiyorumda biraz detaylı anlatırmısın led yapayım diyorum ama kuşların gözünü alır işte o sıkıntı sen nasıl yaptın acaba?

güzel olmuş kendinizmi yaptınız ?
İnternetten ontel izgara vs aldm.tanidik bi mobilyacı abi ile yaptik

Işıklandırmayı nasıl yaptın ustam bendede var böle bir üretim hane kafesi adını apartman koyduk :) ışıklandırmasını yapmak istiyorumda biraz detaylı anlatırmısın led yapayım diyorum ama kuşların gözünü alır işte o sıkıntı sen nasıl yaptın acaba?

Kardsim isiklandirma isini led ile yaptim ama boydan boya led cekmedim.
3cip ki ledler var piyasada. Ben 10cm led koydum.çok parlak yanmiyor yani göz pek almaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:17 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

Unutmadan bu ledler 12v ile calisir.kullanacagin adaptörü kademeli alirsan. Yani 12-9-7.5-6 volt gibi ayarli alarak voltaji da 7.5 verirsen hem ledler zayif yanar hem de göz almaz

Son düzenleme: