Karadeniz Pet

İşte Paşamın İlk ve Son Hali (Eğitim Video)

• Konbuyu başlatan Filiz BAYIR
  • Başlangıç tarihi
Tek kelime ile müthiş. Ellerinize sağlık.
Sağlıkla büyüsün inşallah.

teşekkürler Allah şahit çok emek harcadım...çocuklarımı ve eşimi ihmal ettim çoğu zaman...ama şimdi çocuklarda mutlu, biz de, paşa da :)

Emeklerinizin karşılıgını alırsınız inş

vay maşallah :) ) ilk videodan sonra müthiş bir ilerleme olmuş

Hayırlı olsun :)

harika! nasıl da uçup geliyor elinize! işte bu!

inşallah daha iyisi hepimiz için özellikle senin minty için olur

Kuşunuzu cok güzel egitmişsiniz tek bunlarla kalmıcak aynı zamanda kuşunuz konuşmaya da yatkındır haliyle bu kadar insanlara alışık olduguna göre :)) Maşallah

Artık kuşu konuşturma aşamasına geçebilirsiniz derim ben .

Kuşunuzu cok güzel egitmişsiniz tek bunlarla kalmıcak aynı zamanda kuşunuz konuşmaya da yatkındır haliyle bu kadar insanlara alışık olduguna göre :)) Maşallah

Artık kuşu konuşturma aşamasına geçebilirsiniz derim ben .

bundan sonra neler yapmam lazım peki hem daha da alışması hem de konuşması için

maşallah güzel eğitmişseniz, eğitime devam ve sabır

bundan sonra neler yapmam lazım peki hem daha da alışması hem de konuşması için

Örnek olarak ismiyle pasa , cici , dede gibi tekrarlı kısa kelimelerle elinize alıp kusunuzu yakından kulagına fısıldayın her gün . Tek kelime ve kısa kelimelerle aynı kelimeleri tekrarlayarak kusunuzu konusturabilirsiniz.Bu demek değildir ki 3 - 5 günde konuşsun konuşmuyor diye yılmayın sabır işidir kuşunuz oldukca yavru ele gelmesinden ve kolay alışmasından belli eğitime elverişli bir kuş . Kuşa ne kadar ilgi gösterir ürkütmez , kulagına örnek veridigim kelimeler gibi fısıldarsanız kulagına hergün olmak üzere bir zaman sonra konuştugunu görebilirsiniz. Daima kısa kelimeler tekrarlı kelimeler kulagına fısıldayınız . Zamanla konuştugunu görebilirsiniz. Tek bir kelime etmesi yeterli olacaktır. Sonrasında siz istesenizde susturamazsınız her kelimeyi kapacaktır. Erkek kuşlarda kelime haznesi oldukca yüksektir , her kelimeyi kapabilir söyleyebilir . Dişilerde ise kelime haznesi dardır .

maşallah filiz hanım :) gerçekten iyi eğitmişsiniz :)

sayenizde teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

Örnek olarak ismiyle pasa , cici , dede gibi tekrarlı kısa kelimelerle elinize alıp kusunuzu yakından kulagına fısıldayın her gün . Tek kelime ve kısa kelimelerle aynı kelimeleri tekrarlayarak kusunuzu konusturabilirsiniz.Bu demek değildir ki 3 - 5 günde konuşsun konuşmuyor diye yılmayın sabır işidir kuşunuz oldukca yavru ele gelmesinden ve kolay alışmasından belli eğitime elverişli bir kuş . Kuşa ne kadar ilgi gösterir ürkütmez , kulagına örnek veridigim kelimeler gibi fısıldarsanız kulagına hergün olmak üzere bir zaman sonra konuştugunu görebilirsiniz. Daima kısa kelimeler tekrarlı kelimeler kulagına fısıldayınız . Zamanla konuştugunu görebilirsiniz. Tek bir kelime etmesi yeterli olacaktır. Sonrasında siz istesenizde susturamazsınız her kelimeyi kapacaktır. Erkek kuşlarda kelime haznesi oldukca yüksektir , her kelimeyi kapabilir söyleyebilir . Dişilerde ise kelime haznesi dardır .

çok teşekkür ederim...inşallah bize iyice alışır...güvenini tamamen kazanmak istiyorum..onu çok seviyoruz....konuşursa iyi olur tabi ama konuşmasa da o kadar önemli değil :)