Karadeniz Pet

İşte size fırsat , resimli mama anlatımı !!!

siz yemeselerdehaftada 2 kez yapıp önlerinekoyun mutlaka tadına bakıcaklardır ve alırşırlar ..bu arada daha öncede defalarca dediğimgibi büyük ihtimalle kıvamını tutturamamışsınızdır..

kıvamını tutturuyorum çünkü arkadaşımın kuşlarınada yapmıştım yemişler..benimkiler sevmiyorlar..ziyan oluyor mama..

valla ben yemiyorlar diyene kızıyorum :) yememesi çok az bir ihtimal o kadar kuş geçti elimden hepsi saldırıyordu mamaya ..demek ki yemeyen henüz bana denk gelmedi :)

Merhaba,
bu breedmax dediğiniz ürünü nereden temin edebiliriz tarifinize ilave olarak maydanos ve kahve makinesinde öğütülmüş mercimek ekliyorum irmik kullanmıyorum acaba onları da koyarsam çorba mı olur :)

Paylaşımınız için çok teşekkürler Serkan bey , gerçekten çok faydalı bir paylaşım...

sonunda 2. deneyişimde oldu :) benim bile yiyesim geldi çok güzel kokuyor :D:D kuşlar saldırıyolar mamaya eyw Serkan Bey

rica ederim arkadaşlar..

yemiyor bizim kerata ama bakalım yemliği çıkarınca napıcak :))

paylaşım için teşekkür ederiz serkan bey .şu mamalardan bi bize nasip olmadı zaten nedense.

Ulen arkadaş senin yorumu görünce direk bu cvp ı yazdığını tahmin etmiştim :)

sana kilolarca mama feda olsun kardeşim aşk olsun yaaa hallederizzz :)

Neden ki kokusumu hoşuna gitmiyor..

yok rendelerken etraf batıyor hatundan fırça yiyorum

:) eee o zaman sende batırdığın yerleri temizleyeceksin fırça yememek için..Ben valla hanım kızmasın diye heryeri yıkayıp paklıyorum :)

bende senin gibi yapıyorum ama yinede fırçayı yiyorum

Biz erkeklerin genelinde var hanımlardan fırça yeriz normaldir :)

Mamayı kafese koyduğumuz vakit yem kaplarını kafesten çıkarmalı mıyız?

ben mamayı 3. kez yaptımda kuşlarım yemiyor bu mamayı aç kalıyorlar yemlikleri çıkartıncada ne önerirsiniz ?

ben mamayı 3. kez yaptımda kuşlarım yemiyor bu mamayı aç kalıyorlar yemlikleri çıkartıncada ne önerirsiniz ?

O zaman kivamini tutturamiyorsun..ne cok lapa olacak nede kuru.monu iyi ayarlaman lazim yoksa yemezler

Heeeeee bende parlatıyom etrafı saçımı süpürge yapıyom ama valideden fırça yiyom

kimine haklısın diyince susuyo benimkinde işe yaramıyo

Geri