petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

işte yeni mubişim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ela tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ela
    Gizli

ela Guest

arkadaşlar alıp geldim henuz bir adı yok önerilerinize açığım
    şu an taşıma kafesinde henuz diğer kafesi dezenfekte ediyorum diye ama size hemen çektiğim fotoğrafları atmak istedim kafeste az kuş vardı kuscu bunu çek die sattı en hareketlisi buydu diğer mubişi kaşıyordu filan aldım geldim...yerli mi çek mi ya da ırkı ne olabilir dişi mi erkek mi? sağlıklı mı değil mi?ve kaç aylık?bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.hayırlı gunler.

2. MuhammetKüçük
    Gizli

imageshack düzgün çalışmıyor bazen hizliresim.com dan upload yaparsan daha iyi olur

3. ela
    Gizli

ela Guest

tamam hemen yapıyorum

4. ela
    Gizli

ela Guest

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşunuz erkek ve daha küçük konuştura bilirsiniz

6. ela
    Gizli

ela Guest

çok sevindim bu kadar küçük ve erkek olduğuna peki yerli mi arkadaşlar :) bi de maşallah ları esirgemezseniz :)

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    maşallah kırıga benziyor

8. Mehmet ŞEKER
    Gizli

2 aylık yerli erkek.

9. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence ırkına takılma konuşturmaya bak derim çabuk konuşur bu

10. ela
    Gizli

ela Guest

şu an çok korkuyor hemde çok zaten yarım saattir kendi kafesinde ve öylece bekliyor kafasını bile eğlemeden sadece gözlerini kırparak dipte duruyor...ben yaklaşınca korkuyor...taşıma kafesinden alıp kendi kafesine koyarkende elimi kanatacak kadar çok ısırdı :((( inşallah bu ısırma huyu alışkanlık olarak kalmaz...ama yine de ırkını merak ediyorum...

11. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    daha küçük ilgilenirsen kolay eğitilir ısırmada kalmaz merak etme bir kaç gün kısıksesle konuş sonrra kafes dışından ellerini göster ve sonra bir hafta kadar kafese elini koy ama oynatma zamanla sana alışacak ve zarar verme yecegini farkına varacaktır

12. ela
    Gizli

ela Guest

çok tşk ederim arkadaşım dediklerini bir bir uygulayacağım...o halde şimdi 1 hafta elimi kesinlikle sokmuyorum :)

13. Mert Can AKDOĞAN
    Gizli

Mehmet ŞEKER'e katılıyorum.

14. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Maşallah.. Kuşunuz 2 aylık erkek.. İsim önerim: Ramses.. Asil bir duruşu var:)

#16 ArTemiS, 19 Ağustos 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ağustos 2013
  15. ela
    Gizli

ela Guest

tşk ederim artemis güzel ama dah kuş ismi bişey arıyorum :))

16. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

O da farkı olurdu:) Çakıl nasıl? Şimdilik aklıma bunlar geldi:)

17. ela
    Gizli

ela Guest

hala kararsızım :)) ama seçer secmez buraya yazıcam :)

18. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Vay arkadaş isim beğendiremedik:) Neyse benim aklıma şimdilik bunlar geldi. Tavsiyem kuşu biraz gözlemleyin hangisi onun kişiliğine uyuyorsa onu seçin. Merak ettim acaba ne olacak ismi:confused:

Sayfayı Paylaş