Karadeniz Pet

işte yeni mubişim

E

ela

Guest
arkadaşlar alıp geldim henuz bir adı yok önerilerinize açığım
şu an taşıma kafesinde henuz diğer kafesi dezenfekte ediyorum diye ama size hemen çektiğim fotoğrafları atmak istedim kafeste az kuş vardı kuscu bunu çek die sattı en hareketlisi buydu diğer mubişi kaşıyordu filan aldım geldim...yerli mi çek mi ya da ırkı ne olabilir dişi mi erkek mi? sağlıklı mı değil mi?ve kaç aylık?bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.hayırlı gunler.

imageshack düzgün çalışmıyor bazen hizliresim.com dan upload yaparsan daha iyi olur

çok sevindim bu kadar küçük ve erkek olduğuna peki yerli mi arkadaşlar :) bi de maşallah ları esirgemezseniz :)

şu an çok korkuyor hemde çok zaten yarım saattir kendi kafesinde ve öylece bekliyor kafasını bile eğlemeden sadece gözlerini kırparak dipte duruyor...ben yaklaşınca korkuyor...taşıma kafesinden alıp kendi kafesine koyarkende elimi kanatacak kadar çok ısırdı :((( inşallah bu ısırma huyu alışkanlık olarak kalmaz...ama yine de ırkını merak ediyorum...

daha küçük ilgilenirsen kolay eğitilir ısırmada kalmaz merak etme bir kaç gün kısıksesle konuş sonrra kafes dışından ellerini göster ve sonra bir hafta kadar kafese elini koy ama oynatma zamanla sana alışacak ve zarar verme yecegini farkına varacaktır

çok tşk ederim arkadaşım dediklerini bir bir uygulayacağım...o halde şimdi 1 hafta elimi kesinlikle sokmuyorum :)

Maşallah.. Kuşunuz 2 aylık erkek.. İsim önerim: Ramses.. Asil bir duruşu var:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
hala kararsızım :)) ama seçer secmez buraya yazıcam :)

Vay arkadaş isim beğendiremedik:) Neyse benim aklıma şimdilik bunlar geldi. Tavsiyem kuşu biraz gözlemleyin hangisi onun kişiliğine uyuyorsa onu seçin. Merak ettim acaba ne olacak ismi:confused:

Geri