petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İşte yeni rütbe tasarımım !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

?

Nasıl olmuş ?

1. Güzel , forumla alakalı olmuş. Devamını getir.

oy sayısı 3
    60,0%
  2. Güzel değil.

oy sayısı 2
    40,0%
  1. Necati ÜNAL

Eğer beğenilirse daha düzenliycem. Bazı arkadaşlar eski ranklara (rütbelere) forumla uyumlu değil vs. demişti. Ancak biraz daha uyumlu olarak bir rank tasarladım daha değiştiricem bunu. yazılar falan tam oturmadı. Aceleye geldi diyebilirim aslında :) Eğer beğenilirse foruma uygulanabilir bir hale getiricem. Altın üye , üye , yönetici gibi şeyleri yapıcam. Tabii beğenilirse. Uzatmadan

Rank : [​IMG]
    Rank (Daha büyük ve kaliteli görmek için.) : http://i.hizliresim.com/jYg7Gn.png

Forumda nasıl duracak ? : [​IMG]
    Forumda nasıl duracak ? (Daha büyük ve kaliteli görmek için.) : http://i.hizliresim.com/1n6ARA.png

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

Yorumlarınızı bekliyorumm :)

2. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    bence güzel olmuş yani ama o gümüş üye yazısı yeşil değilde mavi olursa daha çok gösterili olur diye düşünüyorum bir tane muhabbet kuşuda sağ tarafa eklenebilir

3. Necati ÜNAL

Aslında dediğiniz mantıklı ancak hani soldaki muhabbet kuşu yeşil falan ya aslında gri yapıcaktım uyumsuz oldu devamını getirebilirim yöneticilerim isterse.

Sayfayı Paylaş