petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

işte yumurtalar :) BU sefer yavrular gelir umarım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve basabas tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. basabas
    Gizli

basabas Guest

15.11.2013 tarihinde ilk yumurta geldi.Tahmininizce kac gune cıkar yavrular.dişi süreklı kuluckada.Birde yapmam gerekenleri yazarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 14:06 --

?yorum yokmu=

#1 basabas, 30 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2013
  2. Yasin ZORLU
    Gizli

onları artık sakin bırak yemini suyunu arada mamasını ve vitaminini ver ve rahat bırak:) bol yavrular.

3. OnurArtürk
    Gizli

Bu sefer derken ilkte niye yavru alamadım?

4. basabas
    Gizli

basabas Guest

ilkinde kafesin yeri uygun değildi .
    +erkeğin ilk çiftleşmesiydi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

teşekkürler yzorlu . :)

5. OnurArtürk
    Gizli

Benim dişi de yumurtladı dün dişi nin ilk kuluçkaası erkeği yeni almıştım bilmiyorum sence yumurta boşmu dolumu çıkar?

Birde yumurtalar kaç gün arayla geldi? Yardımcı olursan sevinirim..

6. Emre TURAN
    Gizli

Yumurtalar 2 gün arayla gelir.

7. OnurArtürk
    Gizli

Daha erken gelmez demi?

8. Emre TURAN
    Gizli

Daha erken gelmez. 2 gün arayla.

9. OnurArtürk
    Gizli

anladım sağoll

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    18-20 gün kulucka süresi. bu süre zarfında kusları pek fazla rahatsız etmeyin. haftada birkac kez mama verin

11. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    hayırlı olsunnn :=)

12. basabas
    Gizli

basabas Guest

teşekkurler .inş yavru fotograflarıyla tekrar bılgılendırme yaparım :)

13. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun.darısı daha yumurta alamamış kişilerin başına......

14. zeko
    Gizli

zeko Guest

Hadi hayirlisi masallah diyelim bende cok merak ettim nasi renk yavrular cikicak umarim hersey yolunda gider resimleri paylasirsin yine

15. basabas
    Gizli

basabas Guest

inş yavrular çıkarda mutlaka resimleri paylaşırım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

arkadaşlar malesef resim kayamıyorum . 6 yumurtadan 2 tane yarı kabugundan çıkmıs.1 tanesıde kabuktan cıkmıs fakat erkegın. son 2 gun kala dişiyi yuvadan süreklı cıkarması gerekcesıyle .yavru alamadım...yumurtalaın altında kuş kumu vardı. hamster talaşına çeviricem. :S bu seferde olmadı

16. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

hayırlı olsun kardeşim...

17. basabas
    Gizli

basabas Guest

arkadaşlar malesef resim kayamıyorum . 6 yumurtadan 2 tane yarı kabugundan çıkmıs.1 tanesıde kabuktan cıkmıs fakat erkegın. son 2 gun kala dişiyi yuvadan süreklı cıkarması gerekcesıyle .yavru alamadım...yumurtalaın altında kuş kumu vardı. hamster talaşına çeviricem. :S bu seferde olmadı

Sayfayı Paylaş