Karadeniz Pet

işte yumurtalar :) BU sefer yavrular gelir umarım :)

• Konbuyu başlatan basabas
  • Başlangıç tarihi
B

basabas

Guest
15.11.2013 tarihinde ilk yumurta geldi.Tahmininizce kac gune cıkar yavrular.dişi süreklı kuluckada.Birde yapmam gerekenleri yazarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler. :)
2fg1.jpg

625j.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 14:06 --

?yorum yokmu=

Moderatör tarafında düzenlendi:
onları artık sakin bırak yemini suyunu arada mamasını ve vitaminini ver ve rahat bırak:) bol yavrular.

ilkinde kafesin yeri uygun değildi .
+erkeğin ilk çiftleşmesiydi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:46 -->-> Daha önceki mesaj 16:46 --

teşekkürler yzorlu . :)

Benim dişi de yumurtladı dün dişi nin ilk kuluçkaası erkeği yeni almıştım bilmiyorum sence yumurta boşmu dolumu çıkar?

Birde yumurtalar kaç gün arayla geldi? Yardımcı olursan sevinirim..

18-20 gün kulucka süresi. bu süre zarfında kusları pek fazla rahatsız etmeyin. haftada birkac kez mama verin

teşekkurler .inş yavru fotograflarıyla tekrar bılgılendırme yaparım :)

hayırlı olsun.darısı daha yumurta alamamış kişilerin başına......

Hadi hayirlisi masallah diyelim bende cok merak ettim nasi renk yavrular cikicak umarim hersey yolunda gider resimleri paylasirsin yine

inş yavrular çıkarda mutlaka resimleri paylaşırım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

arkadaşlar malesef resim kayamıyorum . 6 yumurtadan 2 tane yarı kabugundan çıkmıs.1 tanesıde kabuktan cıkmıs fakat erkegın. son 2 gun kala dişiyi yuvadan süreklı cıkarması gerekcesıyle .yavru alamadım...yumurtalaın altında kuş kumu vardı. hamster talaşına çeviricem. :S bu seferde olmadı

arkadaşlar malesef resim kayamıyorum . 6 yumurtadan 2 tane yarı kabugundan çıkmıs.1 tanesıde kabuktan cıkmıs fakat erkegın. son 2 gun kala dişiyi yuvadan süreklı cıkarması gerekcesıyle .yavru alamadım...yumurtalaın altında kuş kumu vardı. hamster talaşına çeviricem. :S bu seferde olmadı

Geri