Karadeniz Pet

İstemesi Çok Anlamsız Ama Hakkınızı Helal Edin

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Vefat haberinizi LCD televizyonlarımızda, süslü koltuklarımızda otururken izledik. Siz yaşam mücadelesi verirken biz, ellerimizde sizin bir maaşınız kadar olan telefonlarımızla paylaşımlar yaptık. Tuzumuz daha kuru olduğu için akşam yemeğinde yediğimiz rostonun fotoğrafını paylaştığımız sayfada taziyelerimizi sunduk size. Acınızla dertlenip yaktık bir Marlboro. "Nasıl bir ülkede yaşıyoruz?" Doğalgaza geçtiğimiz için unuttuk kömürün karasını, kokusunu, eziyetini. Siz yerin 200 metre altında ekmek parası için çabalarken, bizler yerin metrelerce üstünde, teras katlarda yemekler yedik. Duyarsız kaldık halinize. İstemesi çok anlamsız ama hakkınızı helal edin..

dj7dPV.jpg

Sosyal Medya'larda bir çok büyük sayfalarda paylaşımı ben yapmışımdır, bilginize sunarım.

ALLAH rahmet eylesin...Ailelerine sabır versin...

Amin, Allah razı olsun. Çok içimiz yanıyor, hemde çok.

Çok haklısınız, nasıl bir millet olduk nereye gidiyoruz diye sorgulamamak elde değil, Allah sonumuzu hayır etsin...Allah'ım sen yardım et onlara..

Bir avuç kömür için bir ömür veren tüm madencilerimizin ruhları şad olsun, Allah rahmet eylesin, yakınlarının ve tüm ülkemizin başı sağolsun , konuyu burada açıp acımızı paylaşan tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ederim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

allah rahmet eylesin BUGÜN CENNET ÇOK KALABALIK OLACAK :(((

allah rahmet eylesin BUGÜN CENNET ÇOK KALABALIK OLACAK :(((

gercekten öyle .. Valla gidenlere cok kalanları düşünüyorum onlar için dünya hayatı zor bundan sonra .

Ya o insanların geride bıraktıkları aileleri Allah Hepsine Sabır versin.