Karadeniz Pet

İstemeyerek te olsa güvercinler imi sahiplendirmek istiyorum arkadaşlar.

İlker DAĞLI

Meraklı Üye
01 - Irkı: Rostov

02 - Cinsiyeti: disi/ erkek

04 - Yaşı: 2 yaşında ikisi de

05 - Sağlık Durumu: çok iyi

06 - Bilezik No: BG bilezikli

07 - Fiyatı: 250

08 - Geçerlilik Tarihi: satılan a kadar

09 - Satılan / Alınacak Şehir: Tekirdağ

10 - Gönderilebilecek Mesafe: ulaşım sağlandığın da her ile gönderim yapilir

11 - İrtibat Telefonu:0541 549 46 79

12 - Mail Adresi:

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 7/24
14 - Açıklamalar: Arkadaşlar is yoğunlu gu nedeniyle bide elimde birden fazla tür kuş olgundan dolayı artık yetisemiyorum hepsine. güvercinler imi meraklısı olan arkadaşlara sahiplendirmek istiyorum. Kuşları m yavrulu yumurtalı garantilidir.
34b51fbeefc4a87a6cb54e4d0661ae1d.jpg

Of of of bu bir tutku Bu güzellikler satılır mi ya alan kişi hayrini görsün üzülme ileri bir zamanda beslersin insaallah

Of of of bu bir tutku Bu güzellikler satılır mi ya alan kişi hayrini görsün üzülme ileri bir zamanda beslersin insaallah
İlanı verirken çok zoru ma gitti ama elden bişey gelmiyo bazen.alan kişi hiç pişman olmayacaktır ilerde zamanı geldiğinde tekrar geri bile alabilirim. Bütün hepsini tek tek koymad im resimlerini ama ilgilenen arkadaşlar olursa resimleri atabilir im hünkari ler posta güvercinler i de mevcuttur.

Kapsamlı bir kümes kurmussun acını en derinden anlıyorum çünkü güvercin bambaşka :(

Muhabbet balık kanarya papağan vs hepsinin yeri doluyor ama bunların hiç

Hepsi var elimde aynı yerde oldukları için bakımı kolay oluyo ama güvercini bahçeye salicaksin taş toprak yemesi lazım onların karşısında oturup keyif yapcak vakit kalmadı artik

Muhabbet balık kanarya papağan vs hepsinin yeri doluyor ama bunların hiç

aynen katılıyorum kanatlılar içinde hangi hayvanı beslersen besle güvercin tutkusunun yerini dolduramaz her bir güvercin ayrı birer evladın gibi oluyor. ben memur olduğum güvercin için besleyemiyorum. evde muhabbetlerim. hint bülbüllerim, gökkuşağı ispinozlarım var ama yolda yabani güvercin bile görsem heyecanlanıyorum. 15 yıl önce beslediğim güvercinlerimi bile hatırlıyorum

Maşallah,ayrı bir sevda derler güvercin için, alana satana hayırlı olsun

hayirli satışlar.

Maşallah alana da satana da hayırlı olsun.

Müstakil bir evim olsun istiyorum :(

Güvercin bir tutkudur. Bir nefestir. Bir hastalıktır. 30 yıl önce beslediğim güvercinlerim halen rüyalarımda görüyorum. Keşke yer ve zaman müsait olsa hemen büyük bir kümes kurarım.