Karadeniz Pet

İsteyen arkadaşlara Sidney'den hayvan fotoğrafları

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
t4n7c.jpg

t4n7q.jpg

t4n83.jpg

t4n85.jpg

t4n89.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende isteyen arkadaşlara sidneyden hayvan getirebilirim anladım sevinçle mesajı açtım :-D mesajın sonunu görmedim :) güzel resimler

instagramı olan arkadaşlar imzamdaki linkten takip edebilirler

İçim açıldı sabah sabah ne güzel şeyler bunlar. :)

Çok güzel kareler teşekkürler paylaşımınız için

Ayrıca şu hayvanlarada hastayım bıraksan aralıksız 24 saat uyucak :)

t4n85.jpg

jumbo al hacı rahat 24 saat uyuyor hayvan :D

içim karardı yeminle

Ayrıca şu hayvanlarada hastayım bıraksan aralıksız 24 saat uyucak :)

t4n85.jpg

zaten 16-20 saat aralığında bir saatte günü uyuyarak geçiriyorlar bir çeşit yaprak yiyorlar çok tatlılar gözleri boncuk gibi dünyada en sevdiğim hayvan koala. tek gerçekte görmek istediğim hayvandı isteğim oldu :) darısı sevenlerine

Resimler Çok Güzel ...

wLoVrG.jpg

teşekkür ederim beğenmenize sevindim bu arada bu karikatürü biliyorum ilk gördüğümde çok gülmüştüm :) gerçekten güzel hayvanlar koğalalar ama bütün gün uyuyorlar :D okaliptus yaprakları zehirli oldugundan hayvanları mayıştırıyormuş o yuzden öylelermiş. bazen yanına gidip resim çekilmek istediğinizde gözlerini açıyorlar simsiyah misket gibi :D yerlerinden kıpırdamıyorlar hiç ağaç üstünde gel keyfim gel :D

teşekkür ederim beğenmenize sevindim bu arada bu karikatürü biliyorum ilk gördüğümde çok gülmüştüm :) gerçekten güzel hayvanlar koğalalar ama bütün gün uyuyorlar :D okaliptus yaprakları zehirli oldugundan hayvanları mayıştırıyormuş o yuzden öylelermiş. bazen yanına gidip resim çekilmek istediğinizde gözlerini açıyorlar simsiyah misket gibi :D yerlerinden kıpırdamıyorlar hiç ağaç üstünde gel keyfim gel :D

Öylemi bilmiyordum ya günahlarını almışız hayvanın Tembel diye :)
Evet Gercekten Cok Tatlılar Uyusuk halleri

kakadular ne güzel öyle sürü halinde

O kadar çok ki videosu var oraya bakın bir de her yer sürü

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:33 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

Öylemi bilmiyordum ya günahlarını almışız hayvanın Tembel diye :)
Evet Gercekten Cok Tatlılar Uyusuk halleri

Evet öyle :) inşallah kısmet olur isteyenler görürler gerçekte

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:33 -->-> Daha önceki mesaj 02:33 --

instagram için linkiniz gözükmüyor

Önceden imzamda vardı sonra kaldırdım şimdi tekrar yapayım ordan bakabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:44 -->-> Daha önceki mesaj 02:33 --

instagram için linkiniz gözükmüyor

imzamı yükledim bakabilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:47 -->-> Daha önceki mesaj 02:44 --

kakadular ne güzel öyle sürü halinde

bakınız bu videoyu ben çektim

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...lar/papaganlari-cektigim-kisa-video-9307.html