Karadeniz Pet

ithal yem?

• Konbuyu başlatan Mustafa YİĞİT
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa YİĞİT

Guest
merhaba arkadaşlar.Muhabbet kuşumu vitakraft bonnie yada witte molen ile besledim.Fakat 4 aydır bu yemleri bulamıyorum.Sanırım ithal olan kikimax buldum ama onuda kuşum sevmedi.yerli yemlerde bu süreçte sağolsunlar 2-3 tl lik yemler 7-8 tl oldu.Sizler hangi yemleri kullanıyorsunuz?Yem sıkıntısı hakkında bilginiz varmı?

Bilinmedik ve az seçilen markaları asla tercih etmeyin ustam. Açık yemleri zaten asla tavsiye etmiyoruz.
Ben Bonnie ve Witte Molen kullanıyorum. Witte Molen bulamadığım için Bonnie aldım mecburen, ama bunu pek sevmediler..
Vitakraft, Bravo ve Witte Molen yemleri öneriyorum ben.

ben witte molen vitakraft bonnie bulamıyorum.istanbul anadolu yakasında yada internette hiçbir yerde bulamadım.Siz nerden buluyorsunuz ?

mustafa beni bi saat önce senmi aramıştın

Ben Avrupa yakasında oturuyorum. Nasıl bulamıyorsunuz pek anlamadım açıkçası Anadolu Yakasında pet shop boldur. Kadıköy, Ümraniye taraflarında?

Ben Avrupa yakasında oturuyorum. Nasıl bulamıyorsunuz pek anlamadım açıkçası Anadolu Yakasında pet shop boldur. Kadıköy, Ümraniye taraflarında?

cihat bey anadolu yakasındaki tüm avmlerdeki ve evimin çevresindeki petshopları gezdim vitakraft witte molen gibi ithal yemlerin gelmediğini gümrükte takıldığını öğrendim.İnternettende gittigidiyor sanalpazar ve petshopların online sitelerini gezdim.Hiçbirinde yok.Ha siz şuan yerli ürelim olan bonnie buluyorsanız ondan söz etmiyorum

Burda hepsinden de var. Adınıza üzüldüm.

Avrupa Yakası' ndaki avmlerde buluyorum ben. Mecidiyeköy' de Profilo' da Bahçelievler Bağcılar Ataköy taraflarında avmlerde vs. Ben bu işe anlam veremedim açıkçası.

Avrupa Yakası' ndaki avmlerde buluyorum ben. Mecidiyeköy' de Profilo' da Bahçelievler Bağcılar Ataköy taraflarında avmlerde vs. Ben bu işe anlam veremedim açıkçası.

vitakraft ve witte molenden bahsediyorsunuz değil mi? Bende bulduğunuza çok şaşırıyorum.Reklam olmaması açısından buraya site isimlerini yazmıyorum ama online satış yapan bir petshopu aradığınızda türkiye'ye malın giriş yapmadığını gümrükte sıkıntı olduğunu söyleyecektir.Şuan sadece elde kalan istiridye kabuğu ya da meyve katkıları var.

Büyük ihtimalle stoklarından çıkardıkları olabilir o zaman ..

anladım mustafa bey sanırım bi başka yeni üyemzle görüştüm oda aynı konuda şikayetçi sizin aradğınız yemleri bulamıyor benden göndermemi istedi

Bravo var bende

Geri