petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ithal yem?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mustafa YİĞİT tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa YİĞİT

merhaba arkadaşlar.Muhabbet kuşumu vitakraft bonnie yada witte molen ile besledim.Fakat 4 aydır bu yemleri bulamıyorum.Sanırım ithal olan kikimax buldum ama onuda kuşum sevmedi.yerli yemlerde bu süreçte sağolsunlar 2-3 tl lik yemler 7-8 tl oldu.Sizler hangi yemleri kullanıyorsunuz?Yem sıkıntısı hakkında bilginiz varmı?

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bilinmedik ve az seçilen markaları asla tercih etmeyin ustam. Açık yemleri zaten asla tavsiye etmiyoruz.
    Ben Bonnie ve Witte Molen kullanıyorum. Witte Molen bulamadığım için Bonnie aldım mecburen, ama bunu pek sevmediler..
    Vitakraft, Bravo ve Witte Molen yemleri öneriyorum ben.

3. Mustafa YİĞİT

ben witte molen vitakraft bonnie bulamıyorum.istanbul anadolu yakasında yada internette hiçbir yerde bulamadım.Siz nerden buluyorsunuz ?

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    mustafa beni bi saat önce senmi aramıştın

5. Lütfi ÖZER

bravo 304 al 25kg benim kuşlar ölesiye yiyo :D

6. Mustafa YİĞİT

benden bahsediyorsanız hayır sizi tanımıyorum aramadım

7. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Ben Avrupa yakasında oturuyorum. Nasıl bulamıyorsunuz pek anlamadım açıkçası Anadolu Yakasında pet shop boldur. Kadıköy, Ümraniye taraflarında?

8. Mustafa YİĞİT

cihat bey anadolu yakasındaki tüm avmlerdeki ve evimin çevresindeki petshopları gezdim vitakraft witte molen gibi ithal yemlerin gelmediğini gümrükte takıldığını öğrendim.İnternettende gittigidiyor sanalpazar ve petshopların online sitelerini gezdim.Hiçbirinde yok.Ha siz şuan yerli ürelim olan bonnie buluyorsanız ondan söz etmiyorum

9. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Burda hepsinden de var. Adınıza üzüldüm.

10. Mustafa YİĞİT

hangi bölgede oturduğunuzu öğrenebilir miyim? yada enazından bana 1 tane petshop ismi verebilir misiniz?
    tüm anadolu yakasında ve internette olmayan bir ürün sizin orda varsa stoklamak isterim

11. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Avrupa Yakası' ndaki avmlerde buluyorum ben. Mecidiyeköy' de Profilo' da Bahçelievler Bağcılar Ataköy taraflarında avmlerde vs. Ben bu işe anlam veremedim açıkçası.

12. Mustafa YİĞİT

vitakraft ve witte molenden bahsediyorsunuz değil mi? Bende bulduğunuza çok şaşırıyorum.Reklam olmaması açısından buraya site isimlerini yazmıyorum ama online satış yapan bir petshopu aradığınızda türkiye'ye malın giriş yapmadığını gümrükte sıkıntı olduğunu söyleyecektir.Şuan sadece elde kalan istiridye kabuğu ya da meyve katkıları var.

13. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Büyük ihtimalle stoklarından çıkardıkları olabilir o zaman ..

14. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    anladım mustafa bey sanırım bi başka yeni üyemzle görüştüm oda aynı konuda şikayetçi sizin aradğınız yemleri bulamıyor benden göndermemi istedi

15. Mustafa YİĞİT

sizde varmı gökhan bey ?

16. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Bravo var bende

Sayfayı Paylaş