petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İy haber

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ

4. Gününü gördüm dişimin erkek daha önce vardı boyle bi sevgi gormedim bn hafif gozukmuyor resimler [​IMG] [​IMG] eş tutmuşlar mı acaba :):)

2. Umutcan AĞLAR

eğer kavga yoksa birbirlerini kaşıyorlar ve birbirlerine yem kusuyorsa tutmuştur diyebiliriz

3. Alper BAKİ

Kaşıdıklarını görmedim ancak yem sesleri geliyor

4. Alper BAKİ

İnşallah yakında alırım yavru

5. Sevtap DERİN

Eş tutmaları 2-3 haftaya belli olur. Daha çok erken Alper Bey. :) Ama buradan gördüğüm kadarıyla anlaşacaklar diye düşünüyorum. Umarım çok beklemeden torunlara kavuşursunuz.. :)

6. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Sevtap hnm katilmiyorum 2 saat icinde bile belli olur:)

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuslar birbirlerine ısındılar ise 2-3 hafta degil kısacık bir zaman bile yeterli olucaktır. ama en az 1 hafta sonra kesin birsey söyleyebilirsiniz es olup olmadıkları konusunda.

Sayfayı Paylaş