petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

iyi bakım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sebo kuscu tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. sebo kuscu

kusumu ishalden kaybettim,kızım cok agladı yeni bir kus daha aldık,fakat bunun da poposuna kakası yapısıyor kuru ama yesil renkte ne yapmam lazım ilaclarım vitaminim var,uzun omurlu olsun istiyorum onerileri olan paylasabilirse sevinirim...

2. sinan çakır

tepkileri nasıl yani durgunluk falan :/

3. sebo kuscu

yok hareketli ve saglıklı gorunuyor ama daha aksamustu aldıgımdan alısmaya calısıyor

4. sinan çakır

yumurtanın beyazını al rendele sonra havucuda rendele karıstır ver ona ondan sonra gene aynı oluur sa bana özel mesaj atın

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yeşillik vermeyin kullandıgınız yemi gözden geçirin kapalı paket yemlerden alın günlük taze kendi içtiğiniz sudan verin suyu hergün temizleyin eski ölen kusun kafesindeyse kafesi iyice sabunlu sıcak suyla yıkayın

6. sebo kuscu

hepsini aynen yapıyorum su an ishal degil cok sukur sadece korkuyorum insan baglanıyor ve kaybedince cok uzuluyor

7. Nilgün BULUT

Fazla vitaminden kam
    çının hergün witamin iyi degl.kücücuk bedend fazladan ilac yüklemeyin bence.bugday cimlendirin yumurta maması verin.meyve verin.en güzeli

8. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    çok geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş