Karadeniz Pet

iyi dileklerim sizinle..

• Konbuyu başlatan Songül Şahin
  • Başlangıç tarihi
S

Songül Şahin

Guest
Pırtığın derdine derman bulma ümidiyle gezinirken rastladım ve üye oldum. Îstanbul' da yaşıyorum.

Hoş geldiniz hayırdır geçmiş olsun neyi var resim varsa belki yardimci olabiliriz

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hosbuldum:) Soru cevap bölümünde açtım konuyu fotoğraf olayını bir deneyim bakalım..

ailemize hoş geldiniz.. :)

Hosbuldum sağolun
Ftoğraf gönderemedim ve durumu soru cevap kısmında baya anlattım fakat bir cevap alamadım. Kuşun durumu gerçekten ciddi bugün de ishal oldu fakat hareketli ve yemde yiyor. Yinede çok zayıf, tüyleri baya seyrek hatta yaraladığı tarafta yok gibi bisey. Ya ölmeye ölmüyorda.. Bir an önce ya iyi olsun ya ölsün. Dayanamıyorum böyle görmeye.:(( En azından biteral tableti nasıl kullanmak gerekir onu söyleyin lütfen. Onu da deneyim bari ne yapacağımı bilmiyorum:(
Daha öncede besledim ama şükür hiç hasta olmadılar bile bizimkiler kaçırdı da öyle kaybettim kuşlarımı. Bu garibanın başına gelmeyen kalmadı. Kanadı kırıldı hemen iyileşti birgün nerdeyse yanıyordu hiçbirşey olmadı. Keşke hiç vermeseydim başkasına.Korumak isterken bu duruma geldi. :(

hoşgeldiniz aramıza inşallah iyi vakit geçirirsiniz. Ayrıca pırtığın fotosunu görebilir miyiz ? :D

veterinere götür fazla maliyeti yok süs hayvanlarının, iyileşir bence, hoşgeldin bu arada :)

Bilgisayar bozuk, telefondan giriyorum ve video fotoğraf gönderemiyorum maalesef.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

Şule sonu benzetmek gibi olmasın ama pırtık sankisenin profil resmi:)) tabi eski hali. Bu arada hosbuldum, sağolasın..

suyuna avisol vitamin koyun çok ishalse ishal ilacı avidiarede kullanın derim.Benim veterinerim kuşlardan ücret almıyor burda.

Aramıza hoşgeldiniz

Merhabalar.. Hoşgeldiniz ailemize :)