petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

iyi gidiyormuyum _?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve numenor111 tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. numenor111
    Gizli

kolay gelsin yeni kuşum çok yavru ve henüz 2. gününde.. şuanda iyi gidiyormuyuz arkadaşlar devamında nasıl gitmeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ?

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1-2 gün daha elinizde yem yedirmeye devam edin.Daha sonra parmağınızı tünek gibi tutarak üzerine gelmesini sağlayın.Bu alıştırmayıda 3 -4 gün yapın derim.Daha sonra artık parmagınızı gördüğünde üzerine çıkıyorsa yavaş yavaş kafesten dışarı çıkarmaya çalış.Zaten ilk başta kafese zıplayacaktır.Daha sonra gönül rahatlığı ile kuşunu dışarı çıkarabilirsin.

3. numenor111
    Gizli

teşekkürler volkan hocam 1-2 gün daha devam o zaman elden yemeye.

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Birde tünekler bana çok kalın geldi resimden dolayımı bilemedim ama eğer kalınsa tünekleri değiştirmenizi öneririm.

5. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşın dediği gibi tünekler biraz kalın eline atlıyorsa dışarda yem yedirmeye başla dışarıya alışsın . krakerlerede fazla güvenme iyi değil ama ayda 1-2 defa verebilirsin

Sayfayı Paylaş