petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İyi güzelde...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Arkadaşlar, kuşumla ben 4 aydır birlikteyiz. O benim ilk kuşum. Bu yüzden çok tecrübesizim. Sizin sayenizde danışacak bir yerim oldu :) Şimdi konuşuyor, yerinde durmuyor, kafesinden beni öpüyor, kafesin dışında çok güzel oyun oynuyoruz. İyi güzelde, kuşum hala elime gelmekten korkuyor. Elime marul alıyorum o zaman çıkıyor ama elimi ufak ufak hareket ettirsem bile hemen kaçıyor :( Ben kuşumu nasıl elime alıştırabilirim? Omzuma nasıl çıkarta bilirim?

2. Burak Boyacı

yemligi cıkar kafesten elinle yedir 1-2gun boyle yap senin elinden zarar gelmeyecegini anlıyacaktır.

3. Ali Sami Ünal

bunun için sürekli beklemem gerekmez mi? demek istediğim hiçbir şey yapmadan onu beklemem gerekecek

4. OzanEsmrsy

Hep yem vermek için değil sadece elinden korkulmuyacağini anliyacak ..

5. Ali Sami Ünal

peki, deneyeceğim :) İnşallah olur. Elime gelmesini, omzuma çıkmasını çok istiyorum.

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    sabir et görüceksin elinde durmayan o kus sen kovalasanda kafandan omzundan gitmeyecek..

Sayfayı Paylaş