petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Iyi oldumu acaba ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DRN tarafından 26 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DRN

Emre DRN Guest

Arkadaşlar kuşum çocuk odasindaydi saatte 1 fln giriyoz odaya bide yatarken bende yanlış olduğunu düşünüp oturma odasına aldım insanların arasına karissin biraz ama ele alışık değil henüz alismasindan yardimci olurmu yer degistirmem

2. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    tabı ınsanların oldugu ortamda olması alısması ıcın ıyıı ama yetıskın ise ele gelmesı zor
    kac aylık

3. Emre DRN

Emre DRN Guest

Soyle fotoğrafını atım bakin[​IMG]

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bir deneyin belki alıştırabilirsiniz.. Alışmayacak diye bir kaide yok, ama biraz zorlu olabilir..

5. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    en fazla 5 aylik erkek kus alismamasi icin bir sebeb yok insanlarin arasinda olmasi daha iyi biraz ilgi alaka alisir elinizden yem filan verin ürkütmeden sevin konusun sorun olmaz Masallah güzel kusunuz

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    6 aylik. Insanlarin kaldigi ortamda kalmasi yararina. Cok sik ortam degisikligi yapmayin.

7. Tunç ÇAĞATAY

Faha kızışmamış erkek güzel zamanınız var kış geliyor 1 2 ay içinde eğitin .

8. Emre DRN

Emre DRN Guest

Her gün elimi gösteriyorum kafese sokuyorum alissin diye 1 haftadır hala tık yok halada elimden kaciyor

Sayfayı Paylaş