petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İyi Ve Kötü Haber

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Selam Arkadaşlar İyi haber Yeni Kuş aldım daha minik kötü haber 7-8 ay beraber yaşadıgımız mavişi geri verdim çok ısırıyordu elimi kanatıyordu bende yenisini aldım size vercegim fotografta yaş cinsiyet vede ele nasıl alıştırabilirim pratik olarak elimi kafese soktugum gibi maraton başlıyor :D öteye beriye atlıyor uçuyor bi bilgi verirseniz sevinirim [​IMG]

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  3. Hakan Kuş

hayırlı olsun

sankı kuş bitmiş okeye dönüyomuş gibi duruyo

sağlığı yerindemi ?

4. Duranettin ERAYDIN

aynı odada kalmaya çalışın ben yatağın yanına koyuyorum bayağı alıştı

5. Mete AYVALI

Vallaha Hiç Bilmiyorum bu öğlen aldım kanatları filan iyi maşallah ama hiç ötmedi yemek yedi biraz

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşun yavru ve güzel.ama cinsiyeti için önden ve net bir resim çekmelisin

7. Selahattin GÖKTAŞ

dişi gibi duruyor burdan

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    banada bakımsız geldi kuş çok yorgun bitgin duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

emekli dede gibi

9. Emre TURAN

Geldiği yerde diğer kuşlar tarafından biraz hırpalanmış olabilir. Zamanla toparlar. Dişi gibi duruyor bu arada.

10. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    değişik duruyor biraz

11. Mete AYVALI

yo bunu aldıgımda tek kafesdeydi sadece kendisiydi ama arada hıçkırıyor gibime geliyor bi ara video çekip yollicam vede evet dişi çeresi beyaz çok değişik ses çıkartıyor hıçkırdıgında bide bitkin durma sebebi ele alışkın deil daha vakit geçirmek için uyuyor yoksa bi problemi yok gibime geldi ama değişik ses çıkarması 15 saniyede bir filan çok tedirgin etti beni iştahsızlıgı yok MaşAllah yemegini iyi yiyor

12. musa351

musa351 Guest

dişiye benziyor ve 1 veya 2 saat yem vermeyin elinizden varmeye çalışın ürkütmemeye calışın onunlan sakince konuşun

13. ShuTTer

ShuTTer New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş yavru ama toparlar bence vitaminiydi yemiydi daha hijyenik bi yerde olacak ayrıca
    soğuk almicaksa sorun yok 2-3 güne düzgün yemeye başlayacak zaten
    olmadı su için de vitamini küçük bir kaba koyup yavaştan siz baştaiçirebilirsiniz

Sayfayı Paylaş