Karadeniz Pet

İyi Ve Kötü Haber

• Konbuyu başlatan Mete AYVALI
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AYVALI

Guest
Selam Arkadaşlar İyi haber Yeni Kuş aldım daha minik kötü haber 7-8 ay beraber yaşadıgımız mavişi geri verdim çok ısırıyordu elimi kanatıyordu bende yenisini aldım size vercegim fotografta yaş cinsiyet vede ele nasıl alıştırabilirim pratik olarak elimi kafese soktugum gibi maraton başlıyor :D öteye beriye atlıyor uçuyor bi bilgi verirseniz sevinirim

hayırlı olsun

sankı kuş bitmiş okeye dönüyomuş gibi duruyo

sağlığı yerindemi ?

aynı odada kalmaya çalışın ben yatağın yanına koyuyorum bayağı alıştı

kuşun yavru ve güzel.ama cinsiyeti için önden ve net bir resim çekmelisin

banada bakımsız geldi kuş çok yorgun bitgin duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:55 --

emekli dede gibi

Geldiği yerde diğer kuşlar tarafından biraz hırpalanmış olabilir. Zamanla toparlar. Dişi gibi duruyor bu arada.

yo bunu aldıgımda tek kafesdeydi sadece kendisiydi ama arada hıçkırıyor gibime geliyor bi ara video çekip yollicam vede evet dişi çeresi beyaz çok değişik ses çıkartıyor hıçkırdıgında bide bitkin durma sebebi ele alışkın deil daha vakit geçirmek için uyuyor yoksa bi problemi yok gibime geldi ama değişik ses çıkarması 15 saniyede bir filan çok tedirgin etti beni iştahsızlıgı yok MaşAllah yemegini iyi yiyor

dişiye benziyor ve 1 veya 2 saat yem vermeyin elinizden varmeye çalışın ürkütmemeye calışın onunlan sakince konuşun

Kuş yavru ama toparlar bence vitaminiydi yemiydi daha hijyenik bi yerde olacak ayrıca
soğuk almicaksa sorun yok 2-3 güne düzgün yemeye başlayacak zaten
olmadı su için de vitamini küçük bir kaba koyup yavaştan siz baştaiçirebilirsiniz