petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

iyilesmiyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve beste yilmaz tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. beste yilmaz

5 bucuk 6 aylik bi muhabbet kusum var gecen haftadan beri hasta ishaldi veterinerden ilac aldim ishali gecti ama hala ayni yem yemesinde sikinti yok asiri tuy dokuyodu azaldi bugunlerde bazen kafasini salliyo agzina yem geliyo sonra geri yutuyo es istiyo sandik ama hala tekrarliyo kuruma olmus olabilir mi :(

2. Selahattin GÖKTAŞ

vitamin ver kuş kumu kullan bide veterinere sor sindirim düzenleyici mi ne öyle bişey verdiler bana benimkide kusup duruyodu.

3. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  4. M, Selim Dogan

Kus kumu mutlaka lazim vitamin kullan gelismelerden haberdar edersen sevinirim

5. Selahattin GÖKTAŞ

kuruma değildir. tüy dökmesi normal. endişelenmeyin bunlar için. ama dediklerimi yaparsanız ertesi güne olmadı en geç 2 gün sonra iyileşiyor. geçmiş olsun...

6. beste yilmaz

Kus kumu zaten surekli kafeste antibiyotik biter bitmez vitaminde koydum suan atesi var ve surekli kabarik bi sekilde uyuyo sadece tuy dokumu yuzunden bunlar olabilir mi? Yem yedigi surece olmez diyolar dogru mu yemlige inip yem yiyebiliyo cunku

7. Selahattin GÖKTAŞ

antibiyotiği düzenli olarak verdiniz mi? iyileşmesi gerekirdi... sıcak tutun. ishali tekrar başlayabilir. tekrar veterinere gidin bence.

8. beste yilmaz

Evet surekli en fazla 10 saatte bir degistirdim battaniyeyle sarili zaten kafes sadece on tarafi acik 1 haftadir boyle ilk 2 gun yem yemedi ben verdim 1 saatte bir sonra kendi yemeye basladi onun disinda bi degisiklik yok poposunun altindaki tuyler bile dokuluyo cok kasiniyo dokebilmek icin.s

9. M, Selim Dogan

Battaniye ile sar tabiki ama hep degil kus strese girer

10. beste yilmaz

Ara sira disari da cikariyorum elime geliyo hemen sonra girmek isteyince geri koyuyorum

11. M, Selim Dogan

Kardes ilgilen az olmadi veteriner git derim

12. Selahattin GÖKTAŞ

veterinere kuşu götürmene gerek yok üşümesin sen git anlat kullandığın ilaçları falanda söyle yardımcı olur sana. sindirimi bozulmuş birazda üşütmüş olsagerek iyileşmeyecek bi hatalık değil yalnız tedavide geç kalma telaşlandırmak istemem ama geç kalındığında ölümle sonuçlanabiliyor soğuk algınlığı yarın git veterinere sor. geçmiş olsun.

13. beste yilmaz

Veterinere zaten gittim kusa tahlil yaptirabilcegim neresi var ?

Sayfayı Paylaş