petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İyiye işaret diyebilir miyiz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Dilek M. Dönmez tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Dilek M. Dönmez
    Gizli

Uzun zamandır Bıdık Hanım`a eş arıyordum sürekli kuş değiştirdim son getirdiğim kuş Badem Bey ile olan tavırlarını ınceledıgımde ıse Bıdık sureklı Bademın tuylerını temızlıyor tatlı bır gagalasması var ve bıcır bıcır konustuklarını duyuyorum ha bırde Badem sureklı tunege cıkıp gerı ınıyor oyunlar yapıyor sizce bu olanlar ıyıye mı ısaret.. Bu sefer es secımımız dogru olmus dıyebılır mıyız :)

2. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Tamamen iyiye işaret söylediklerinize bakılırsa hersey yolunda bence :)

3. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Belirtiler iyi. Inşallah yavru alırsın.

4. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Neden eşini kendisine seçtirmedin büyük kafese koy yanınada 5 6 tane erkek sende otur yanlarına 1 2 saat izle hangisini severse al

5. Dilek M. Dönmez
    Gizli

Denemedım sanma denedım orda ıyı evde kotuydu..

haydı ınsallah :) bazen erkegımız yuz vermıyor ama ıstemese dokundurtmaz dıye dusunuyorum

6. Selahaddin EKİCİ
    Gizli

diğer aldığınız kuşlara göre isabetli bir seçim.

7. Dilek M. Dönmez
    Gizli

Hadı ınsallah bakalım :)

8. llua66yzgtll
    Gizli

bende çokca eş değiştirdim :) ilk aldıklarımı fındığımız sürekli dövüyordu çiftleşmek istediğinde de erkekler doğal olarak gelmiyorlardı bizim fındık daha da sinirlenip gagalıyordu. en sonunda biraz daha büyük bir erkek aldık sürekli beraberler tünekte koşuşturuyorlar yere inip koşuşturuyorlar yumurtladıda hatta ama bizim fındık yumurtaların son dönemlerinde yumurtudan ilgisini kocacığına çevirdi :) iyi yoldalar ama yinede bekle :)

9. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

İyiye işaret gözünüz aydın:)

10. Dilek hanım ben geçen sene çok uğraştım olmadı ama bu sene sadece bakımı yaptım rahatsız etmedim.bugun 5. yumurtayı yaptılar.Tavsiyem şuanlık rahat bırakın eşine iyice alışşın.

11. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ne güzel işte Dilek. Bu sefer olmus gibi :D

12. Sevtap DERİN
    Gizli

Oo maşallah güzel bir gelişme olduğu kesin. :)

13. Dilek M. Dönmez
    Gizli

İnşallah yumurtalarınıda goruruz :)

Sayfayı Paylaş