petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

izgara yapimi

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve buraktelli tarafından 27 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. buraktelli

buraktelli New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar 2. El bi kafes aldim kafesin alt izgarasi yok nasil bir izgara yapabilirim

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Mangal ızgaraları yapan yerlerde veya tel kafes yapılan yerlerde yaptırabilirsin.
    Metal ızgara lehim veya kaynakla yapılıyor. Senin yapabileceğin bir iş değil.

3. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    ben metal ızgara kullanmıyorum, çok gereksiz görüyorum, dışkı kuruyunca ızgaradan çok zor çıkıyor, onun yerine sık sık kafesin altını temizliyorum, mis. yıllardır kuşlarıma bu şekilde bakıyorum, hiç de bir şey olmadı. bence yaptırmanıza gerek yok, yine de siz bilirsiniz.

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Kordon kafesin sitesinde olması lazım.
    Bana sorarsanız mısır granülü alın serin kafesin dibine temizliğide kolay kokuda yapmıyor fazla.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Daha önceki yorumlarda belirtildiği gibi öntel yapan firmalardan istediğiniz ölçülerde taban ızgarası yaptırabilirsiniz. Ama bir veya iki ızgara için maliyet yüksek olacaktır. Buna alternatif olarak çit teli olarak satılan genelde yeşil olan telleride nalburlardan alıp istediğiniz ölçüde kesip kullanabilirsiniz. Diğer bir çözüm de taban malzemesi kullanmak (bentonit,zeolit,mısır granülü)

Sayfayı Paylaş