Karadeniz Pet

İZMİR 2013 petshow'dan kareler

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
N

Nilgün BULUT

Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

Pek bi fotograf yok ama güncellemek istedim :))

bana daha kısmet olmadı böyle aktivitelere katılıp güzel canlıları görmek :) İşallah iİstanbul da artık bol bl katılırım :)

Denizli de yapılmıyor böyle şeyler. yarışmalarda hep federasyonun denizli başkanının kuşları derece aldığından kimse katılmıyormuş :)

bana daha kısmet olmadı böyle aktivitelere katılıp güzel canlıları görmek :) İşallah iİstanbul da artık bol bl katılırım :)

Denizli de yapılmıyor böyle şeyler. yarışmalarda hep federasyonun denizli başkanının kuşları derece aldığından kimse katılmıyormuş :)

Eee kim katılir tabi kazanan başndan belliyse.ayrica hayvanciklar cok bakimsızlardi.cok üzüldüm.bu arada aycan hanımdan bir ingiliz alıyorum artik.suan etler büyümelerini beklicez mecbur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

Umarimki aksilik yaşamadan alabilirm.kenara ayirdigim param harcanmazsa ozamana.ama harcamam artikya ayip olcak kıza :)))

Eee kim katılir tabi kazanan başndan belliyse.ayrica hayvanciklar cok bakimsızlardi.cok üzüldüm.bu arada aycan hanımdan bir ingiliz alıyorum artik.suan etler büyümelerini beklicez mecbur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

Umarimki aksilik yaşamadan alabilirm.kenara ayirdigim param harcanmazsa ozamana.ama harcamam artikya ayip olcak kıza :)))

çok sevindim :) albino varmıymış elinde kümesinde görmedim ben :) albino alacağım demiştiniz ya o yüzden :) ben geçen aydan siparişimi verdim ocak ayına :)

hahaha parasını şimdiden yatırın derim :)

Yok o albinoyu anne yaralamisti iyilesince alcaktim.ancak ölmuş.mikrop kapmis kafadaki yarası.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Yok yaw para yatirmicam elden teslim.izmirde ya bi ayagada :)))

Yok o albinoyu anne yaralamisti iyilesince alcaktim.ancak ölmuş.mikrop kapmis kafadaki yarası.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

Yok yaw para yatirmicam elden teslim.izmirde ya bi ayagada :)))

biliyorum :) parayı harcamayın diiye tedbir olsun dedim :) bakalım benim şansıma neler çıkacak :) bi ara gidip bakayım aklıma gelmişken :)

Oh senin salmayi gezme sansin var tabi.neka güzel :(((
Ne renk alıxorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oh senin salmayi gezme sansin var tabi.neka güzel :(((
Ne reng alıxorsun.

konuşmadık hiç onu. geçen ay yavruyu teslim ederken ocak ayına 2 adet show alacağım deim tamam ayırırım dedi bu kadar :) bide seviyor beni sağolsun iyi anlaştık gözüm kapalı verdim bu yavruyu size dedi sağolsun :) o yüzden güzel kuşlar ayıracağına eminim.

zaten üretim hanesinde klasik renkler var. sadece bir çiftin de gri var ama kuluçkada mı bilmiyorum şu an :)

gidince bilgi ederim size şu var bu var diye :)

Evet kuluckadalar dedi gri ve yeşil sari parcali.yawrular olck dedi.bende gri olsun dedim klasikleri goz zevkime uymuyor :)))

Evet kuluckadalar dedi gri ve yeşil sari parcali.yawrular olck dedi.bende gri olsun dedim klasikleri goz zevkime uymuyor :)))

bende bir sorun var heralde bende klasik renkleri severim bakmayın kuşlarımda ki renk bolluğuna :) klasik renkler her zaman favorim :)