Karadeniz Pet

Izmir de en iyi kuş satan yerler

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
Izmirde en iyi kuş satan yerler nerelerdir Karşıyaka tarafindayim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

Güncell +++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

Izmir de kus besleyen yokmu hangi petshop lardan aldiniz

Berrin Yasmin hanımdan aldım ben kuşu 3 ay önce.Kendisine duacıyım.Çok iyi kuşlar satıyor.Ama bayadır forumda yok.

15 gündür görev yerimdeydim yazamadım. Ben İzmir değil Ankaradayım Levent Bey. Yanlış hatırlamıyorsam İlknur Hanım İzmirdeydi.

Camdibine ugra istersen 3 tane var biri akvaryumcu ama hertur hayvan var cok temiz bakiyorlar bisibisi akvaryum ondan once de bitane muhhabbet kusu shopu var ben ordan aldim asiri temizdi tabi hobiciden almak daha mantikli :)

izmirde alpay bilir, Fevzi özyayla, murat Türkay gibi üreticiler aklıma gelenler...

Son düzenleme:
Valla 3 ay beklerim dersen benden alabılırsın. :D KSK de çarşı içi Onur pet shop var. Yusuf abi çok iyi insan temiz kuşlar da geliyor. Ayrıca kemeraltında Turşucu tahsının orada 5 tane kuscu var. Guzel kuşlar hep var. Çünkü orada en az 250 kuş var.

Geri