Karadeniz Pet

İzmir de salma için yardım?

• Konbuyu başlatan Metin Şahan
  • Başlangıç tarihi
M

Metin Şahan

Guest
Arkadaşlar İzmir Buca da ikamet ediyorum erkeğim ve dişim anlaşamadılar..Erkeği salma yapabileceğim güzel kuş üreticileri satıcıları varmı "show jumbo" olarak soruyorum..Dişide jumbo kırması sarı belki onuda yapabilirim...Ve malzeme kafes türü satış yapan hesaplı güzel petshoplar satıcılar hakkındada bilen kişilerden yardım bekliyorum

hesaplı petshop olarak tek gördüğüm yer kamil tuncada kardelen petshoptur kafes fiyatları diğer ürünler aksesuarlar çok uygun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:57 --

jumbocu olarakta izmirde mücahit tunçkıran var.facede arattırabilirsiniz

Kardeşim bende Bucadayım iletişime geçersen petshop ve kuş konusunda sana yardımcı olabilirim.

hesaplı petshop olarak tek gördüğüm yer kamil tuncada kardelen petshoptur kafes fiyatları diğer ürünler aksesuarlar çok uygun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:57 --

jumbocu olarakta izmirde mücahit tunçkıran var.facede arattırabilirsiniz
Sözünü ettiğiniz petshop Kordon'a yakın mı? Bana adresi tarif eder misiniz?

Çamdibi tarafı olması lazım dimi stadtan sonra 2 karşılıklı akvaryumcu var oralardamı??

yalnız belirtmeliyim. çoğu petshop kuşlarının arasına yabancı kuş sokulmasına izin vermez. öncelikle erkeğinizi boş bir kafese koydurun 2 tünek olsun kafeste. 10-15 dakika sonra yanına teker teker seçtiğiniz dişilerden attırın ve yarım saat kadar bırakın öyle. doğru seçimi yapabilirsiniz böylece. hem sizin kuşunuz zarar görmez hem de petshop size sorun çıkartamaz. çünkü salmaya attığınız kuşunuzun da diğer erkekler tarafından zarar görme riski var.

bugün kemer altında kestane pazarı yanındaki petşopları gezdim, kuş fiyatları uygun geldi bana, Jumbo ile İngiliz ayarındaki kuşlar 100 lira, biraz daha indirim yapabilirler ama malzeme konusunda bir şey diyemem çünkü istediğim malzemeleri bulamadım, yuvalar küçüktü, çifthane kafes yok...Kemeraltından çıkışta Montrö otobüs duraklarına doğru giderken tesadüfen bir petshop gördüm, İngilizler 60-100 arasındaydı...