petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İzmir de salma için yardım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Metin Şahan tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Metin Şahan

Arkadaşlar İzmir Buca da ikamet ediyorum erkeğim ve dişim anlaşamadılar..Erkeği salma yapabileceğim güzel kuş üreticileri satıcıları varmı "show jumbo" olarak soruyorum..Dişide jumbo kırması sarı belki onuda yapabilirim...Ve malzeme kafes türü satış yapan hesaplı güzel petshoplar satıcılar hakkındada bilen kişilerden yardım bekliyorum

2. Nilgün BULUT

hesaplı petshop olarak tek gördüğüm yer kamil tuncada kardelen petshoptur kafes fiyatları diğer ürünler aksesuarlar çok uygun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:57 --

jumbocu olarakta izmirde mücahit tunçkıran var.facede arattırabilirsiniz

3. Metin Şahan

4. Fırat Demirci

Fırat Demirci New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim bende Bucadayım iletişime geçersen petshop ve kuş konusunda sana yardımcı olabilirim.

5. Metin Şahan

Faceten eklersen sevinirim metin şahan diye sağolasın..

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Sözünü ettiğiniz petshop Kordon'a yakın mı? Bana adresi tarif eder misiniz?

7. Nilgün BULUT

Kordona yakin degil kardesim ya.garaj yolunda

8. Metin Şahan

Çamdibi tarafı olması lazım dimi stadtan sonra 2 karşılıklı akvaryumcu var oralardamı??

9. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    yalnız belirtmeliyim. çoğu petshop kuşlarının arasına yabancı kuş sokulmasına izin vermez. öncelikle erkeğinizi boş bir kafese koydurun 2 tünek olsun kafeste. 10-15 dakika sonra yanına teker teker seçtiğiniz dişilerden attırın ve yarım saat kadar bırakın öyle. doğru seçimi yapabilirsiniz böylece. hem sizin kuşunuz zarar görmez hem de petshop size sorun çıkartamaz. çünkü salmaya attığınız kuşunuzun da diğer erkekler tarafından zarar görme riski var.

10. Nilgün BULUT

kartal durağandan sonraki soldaki ilk petshop ama garaja giderken soldaki ilk petshop

11. Metin Şahan

Tamam dır çok teşekkürler

12. Nilgün BULUT

13. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bugün kemer altında kestane pazarı yanındaki petşopları gezdim, kuş fiyatları uygun geldi bana, Jumbo ile İngiliz ayarındaki kuşlar 100 lira, biraz daha indirim yapabilirler ama malzeme konusunda bir şey diyemem çünkü istediğim malzemeleri bulamadım, yuvalar küçüktü, çifthane kafes yok...Kemeraltından çıkışta Montrö otobüs duraklarına doğru giderken tesadüfen bir petshop gördüm, İngilizler 60-100 arasındaydı...

Sayfayı Paylaş