Karadeniz Pet

İzmir dişi arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veysel boz

Meraklı Üye
Dişi bulunmuştur konu kapatılabilir !!!

Son düzenleme:
yerim olsa düşünürdüm fakat 2 kafesimde dolu berkay bey düşüncenizden dolayı teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

güncel konu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

konu günceldir elinde bulunan arkadaşlar ulaşırsa çok iyi olur

yerim olsa düşünürdüm fakat 2 kafesimde dolu berkay bey düşüncenizden dolayı teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

güncel konu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

konu günceldir elinde bulunan arkadaşlar ulaşırsa çok iyi olur
Hayırlısı olsun. İnşallah aradığını en yakın sürede bulursun.

izmirde elden teslim alınacak 1 yaşındaki kızgın erkek kuşuma 10 aylık - 1.5 yaş arası dişi muhabbet kuşu arıyorum satan arkadaşlar ulaşırsa çok iyi olur artık petshoplardan almak istemiyorum bir çok kez petshoptan aldım 5 aydan fazla yaşamadı kimisi hastalık bulaştırdı sağlıklı kuşlarımı kaybettim o yüzden üreticelerin ellerinde yada sağlıklı bakan bi arkadaş varsa tercihimdir

1r3L9D.jpg

30 tl karsıyaka ınsanlrdan urkmuyor.

Son düzenleme:
1r3L9D.jpg

30 tl karsıyaka ınsanlrdan urkmuyor.

5071873384

facebook gurupta paylaşım yapmışsınız gördüm son fiyat nedir ve yer neresi diye mesaj attım görmediniz galiba neyse düşüncenizden dolayı teşekkür ederim albino bi dişi buldum

Bizim bu çirkine :)) show kırığı vs. gitmez herhalde değil mi Berkay ??

D90lpo.jpg

m5WGm8

YJ7vm2
olur neden olmasın hangi boy yavru almak istedıgınıze baglı.fakat kırıkları hepsı satıldı.yerli bir takımım var onun yavrularını eşe dosta verıyorum yada bırıktırıp toplu verıyorum suandada elimde bir tek dişi yavru kaldı.yani isterseniz onu verebılırım size

olur neden olmasın hangi boy yavru almak istedıgınıze baglı.fakat kırıkları hepsı satıldı.yerli bir takımım var onun yavrularını eşe dosta verıyorum yada bırıktırıp toplu verıyorum suandada elimde bir tek dişi yavru kaldı.yani isterseniz onu verebılırım size

Fotograf var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri