Karadeniz Pet

Izmir içi gözüm gibi baktığım çiftim satılık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğit SERİNSÖVÜT

Meraklı Üye
01 - Irkı: YERLİ İRİSİ

02 - Cinsiyeti: DİŞİ-ERKEK

03 - Yaşı: 1.5-2

04- Sağlık Durumu: SAĞLIKLI.

05- Bilezik No: -

06 - Fiyatı: 120 TL

07 - Geçerlilik Tarihi: SATILANA KADAR

08 - Satılan / Alınacak Şehir: İZMİR İÇİ ELDEN TESLİM.

09 - Gönderilebilecek Mesafe: ŞEHİR İÇİ.

10 - İrtibat Telefonu: 0506 109 40 26

11 - Mail Adresi: yigit_dark@hotmail.com

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 10.00 - 22.00

13 - Açıklamalar: KUŞLARIM RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ PARIL PARIL KUŞLAR. ÖNCELİKLE SATMA SEBEBİM EVİMİZE YENİ BİR BİREY KATILACAK BEBİŞ GELİYOR. TÜYÜ ZARAR VERMESİN DİYE 4 AYDIR NASIL YAPIPDA SATMIYIM DİYE DÜŞÜNÜRKEN ARTIK SON ÇARE İLANA KOYUYORUM. KUŞLARDAN 2 AĞIZ YAVRU ALDIM. ŞUANDA ALTINDA YAVRULARI VAR ve YAVRULAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..! KUŞLAR EV ORTAMINA ALIŞKIN KULUÇKA DÖNEMLERİNDE HİÇ SORUN YAŞAMADIM. YAZACAK ÇOK ŞEYİM VAR FAKAT KISA TUTAYIM. TELEFON NUMARAMDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. DETAYLI BİR ŞEKİLDE KONUSULUR. HAYIRLISI OLSUN ALANA. YAVRU RESİMLERİNİ DE NASIL RENK YAVRU ATIYORLAR ONU GÖRMENİZ İÇİN EKLİYORUM...

Masallah hayırlı alış verişler..

Maşallah hocam çok güzeller hayırlı satışlar olsun :)

Maşallah Subhanallah
bebis ede Rabbim uzun ömür versin

Maşallah çok güzel bir cift ihtiyacı olan kaçırmasın. Hayırlı satışlar.

Maşallah güzel kuşlar hayırlısı olsun

Maşallah Subhanallah
bebis ede Rabbim uzun ömür versin

Maşallah çok güzel bir cift ihtiyacı olan kaçırmasın. Hayırlı satışlar.

Teşekkürler. Daha iyileri sizlerin olsun...

İlan GÜNCELDİR...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:40 --

İlan hala GÜNCELDİR.. Kuşların yavruları büyüyüp yuvalıktan atladı. Yeni kuluçka yakın yumurta var dişide yumurtalar 4-5 gün içerisinde gelir. Fiyata 1 yavruda hediye edicem ve fiyat konusunda anlaşabiliriz...

Yavrular da gerçekten güzel. İhtiyacı olan için bulunmaz fırsat. Hayırlı satışlar .

hocam kuşlar duruyorsa altındaki yavrularında fotoğrafını atabilirmisiniz yavrularıyla almayı düşünüyorumda

Maşallah Çok güzel bir çift.

Yavrular da gerçekten güzel. İhtiyacı olan için bulunmaz fırsat. Hayırlı satışlar .

hocam kuşlar duruyorsa altındaki yavrularında fotoğrafını atabilirmisiniz yavrularıyla almayı düşünüyorumda

Maşallah çok güzeller. Istanbul olsaydı kaçırmazdım

Maşallah Çok güzel bir çift.

Herkese Teşekkürler. KUŞLARIM SATILMIŞTIR. Bugün bir arkadaş aldı ve gitti. Hayırlısı olsun. Herkese iyi forumlar...

Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri