petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İzmir muhabbet kuşu satış ilanları

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve veysel boz tarafından 21 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    son zamanlarda izmirde muhabbet kuşu arayan arkadaşlara çok sık rast geldim forumda facebook kullanan izmirli arkadaşlara ( https://www.facebook.com/groups/1471188933155781/?fref=ts ) gurubuna katılmalarını öneririm sadece izmir içi alım satım çok iyi ve hesaplı kuşlar olabiliyor izmir içinde kuş arayanlara tavsiye edebilirim hem alım hem satım konusunda başarılı

#1 veysel boz, 21 Kasım 2015
    Son düzenleme: 21 Kasım 2015
  2. Seyit SUNGUR

Seyit SUNGUR New Member

Beğenileri:
    0
    boyle giderse yakinda istanbuldan izmire tasinip uretimhane acicam ... izmirde bu kadar sikinti oldugunu bilmiyordum ... eskiden balik bakmisligimda vardi izmirde balik uretimi konusundads sikintilar yasandigini duymustum ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    izmirde üreticiler varmışta biz bilmiyoruz seyit bey forumlarda yoklar bek tane var diye duydum görmedim hiç aktif değiller sanırım

#3 veysel boz, 22 Kasım 2015
    Son düzenleme: 22 Kasım 2015
  4. Seyit SUNGUR

Seyit SUNGUR New Member

Beğenileri:
    0
    izmirde 5 sene yasadim universitede oradaydim ... her konuda evcil hayvan uretimi konusunda sıkintilar vardi malesef ordan geleli neredeyse 7-8 sene oldu ve halen giderilmedigini goruyorum ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    nüfusla alakalı bi durum zannederim inşallah düzelir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş