Karadeniz Pet

İzmir muhabbet kuşu satış ilanları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veysel boz

Meraklı Üye
son zamanlarda izmirde muhabbet kuşu arayan arkadaşlara çok sık rast geldim forumda facebook kullanan izmirli arkadaşlara ( https://www.facebook.com/groups/1471188933155781/?fref=ts ) gurubuna katılmalarını öneririm sadece izmir içi alım satım çok iyi ve hesaplı kuşlar olabiliyor izmir içinde kuş arayanlara tavsiye edebilirim hem alım hem satım konusunda başarılı

Son düzenleme:
boyle giderse yakinda istanbuldan izmire tasinip uretimhane acicam ... izmirde bu kadar sikinti oldugunu bilmiyordum ... eskiden balik bakmisligimda vardi izmirde balik uretimi konusundads sikintilar yasandigini duymustum ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

boyle giderse yakinda istanbuldan izmire tasinip uretimhane acicam ... izmirde bu kadar sikinti oldugunu bilmiyordum ... eskiden balik bakmisligimda vardi izmirde balik uretimi konusundads sikintilar yasandigini duymustum ...

izmirde üreticiler varmışta biz bilmiyoruz seyit bey forumlarda yoklar bek tane var diye duydum görmedim hiç aktif değiller sanırım

Son düzenleme:
izmirde 5 sene yasadim universitede oradaydim ... her konuda evcil hayvan uretimi konusunda sıkintilar vardi malesef ordan geleli neredeyse 7-8 sene oldu ve halen giderilmedigini goruyorum ...

nüfusla alakalı bi durum zannederim inşallah düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri