Karadeniz Pet

izmir ücretsiz çift

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz solanak

Yeni Üye
SAHİPLENDİRİLDİ

merhaba

bir dişi lutino kuşum var ismi limon ele alışık 2,5 yaşında, ve bir normal mavi erkek kuşum var ismi lokum (3 yaşında ) erkek evcil değil. Şuan 5 yumurtaları var. Alerjik astım olduğum için idare edebiliyordum ama şuan ciğerlerime indiği için artık sağlığım kritik durumda, bu yüzden *istemeyerek sahiplendirmek zorundayım.

Sadece tek şartım daha önce muhabbet kuşu beslemiş çocukları küçük olmayan kişilere sahiplendirmek istiyorum. (hayvanları rahatsız etmeyecek yaşta) Hastalığında veterinere götürecek koca karı ilaçları hazırlayıp hayvanın sağlığı ile oynamayacak. muhabbet kuşu yavrularının beslenmesini sorumluluğunu alacak her zaman sıcak ve cereyanda bırakmayacak, her gün sularını tazeleyip mamalarını kontrol etme bilincinde olacak, kısacası can emanet alacak hayvan sever kişilere emanet etmek istiyorum.*

İzmir içi sahiplendirilecektir. Alacak kişinin Araba ile gelip alması gerekiyor. Çünkü yumurtaları var.

izmir bayraklı özkanlar.

denizecemsolanak@hotmail.com *adresinden iletişime geçebilirsiniz.

kuşlara*

https://www.instagram.com/limon.budgie/

adresinden bakabilirsiniz.:(

Son düzenleme:
Geçmiş olsun her şeyden önce sağlık.
İnşallah denk gelir iyi birisi.

Çok geçmiş olsun.İnşallah onlara iyi bakacak bir arkadaş bulursunuz.Hayırlısı olsun.

Geçmiş olsun üzücü bir durum biran önce sağlığınıza kavuşursunuz inşaallah... inşaallah iyi bakabilecek biri sahiplenir sizin kadar bakabilir mi bilemem ama ben bunu anladım yazdıklarınızdan gözünüzden sakınmışsınız maşaallah ne güzel bir hayvanseverlik

Çok geçmiş olsun. İnşallah alacak arkadaşta sizin kadar duyarlı birisi olur.

Öncelikle çok ama çok geçmiş olsun umarım sağlığınıza güzel ve hızlı bir şekilde kavuşursunuz. Kuşlar çok güzeller renkleri ve eminimki yumurtalardanda çok güzel renklerde yavrular çıkacak alana hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Ben talibim. Sizin adınıza da uzgunum.

Geçmiş olsun sağlık herşeyden önce gelir en az sizin kadar iyi bakacak birine sahiplendirmenizi dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri