Karadeniz Pet

İzmir'de 2katlı BST Kafes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
özelden cevap yazamıyorum yeni üye olduğum için neyse yarın ben seni arayayım o zaman telini yazarsan sevinirim

kuşlar satılmıştır ilan güncel kafes 200tl dir izmir içi istediğiniz yere getiririm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

sadece kafes için güncelll kuşlar satıldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

güncell++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

@leventacar abi konumun başlığını " İzmir'de 2katlı BST Kafes '' olarak değitşirirmisin birde konuyu kafes satım kısmına taşırmısın acaba kuşlarım satıldı kafes kaldığı için.. yada gören başka bi modaratör

kuşlar satılmıştır ilan güncel kafes 200tl dir izmir içi istediğiniz yere getiririm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

sadece kafes için güncelll kuşlar satıldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

güncell++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

@leventacar abi konumun başlığını " İzmir'de 2katlı BST Kafes '' olarak değitşirirmisin birde konuyu kafes satım kısmına taşırmısın acaba kuşlarım satıldı kafes kaldığı için.. yada gören başka bi modaratör

(Konu ile ilgili gerekli düzeltmeler yapılmıştır.)
1. mesajı düzenleyerek kuşların satıldığını ve kafesin fiyat bilgisini yazarsanız yararlı olur.
Hayırlı alışverişler.

Son düzenleme:
+++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:20 --

++++++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

++++++++++++++++++++++

güncel arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

+++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

arkadaşlar kafesimi satabileceğim başka bir platform biliyormusunuz

[MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] Bey tek katlısını arıyordu.
Kendisi Yozgat'ta oturuyor.
Gönderme imkanınız olursa bir görüşün [MENTION=16959]Tolga CANGÜL[/MENTION] .

abi bi çıksa müşteri yapılır bişiler ama zaten 2 ay kullandım sayılır 0 ayarında tertemizdir.

güncelllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

150tl dirrr

Kafes ve yuva içi ölçüleri nedir acaba genişlik,derinlik,yükseklik olarak...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafes ve yuva içi ölçüleri nedir acaba genişlik,derinlik,yükseklik olarak...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genişlik Yükseklik Derinlik
KAFES 46 40 39
YUVA 20 19 22

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

++++++++++++++

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...