Karadeniz Pet

İzmir'de Güzel Bir Yuva

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ROJİN DEMİR

Meraklı Üye
Merhaba, Ocak ayında kuşlarımın beş tane yavrusu oldu. Hepsini çok seviyorum fakat ben şehir dışına gideceğim ve bakımları da zor, ailem bakamaz. Şu zamana kadar çok isteyen oldu ancak gerçekten iyi bakacağını düşündüğüm insanlara vermek istiyorum. Kuşlar yuvadan çıktığından beri her gün dışarı çıkardım onları, kafesi pek sevmezler. Ki olması gereken de bu. Beş kuş oldukları için insanlara çok sıcak değiller ama şöyle söyleyeyim hepsi insana alışık. Biraz ilgilenildiği zaman hepsi son derece tatlı ve dost canlısı. İki tanesini bir arkadaşıma vereceğim. Diğer üçü için onları gerçekten sevecek, onlarla ilgilenecek ve en önemlisi kafese hapsetmeyecek bir yuva arıyorum. Üçünü birlikte almak zorunda değilsiniz. Çift olarak da verebilirim.
oZ81vq.jpg

d2ZRpQ.jpg

Oy maşallah hepsine. İnşallah sizin gibi düşünen güzel bir yuvaya giderler.

Maşallah çok güzeller.Ben de çiftimi hergün salıyorum,yavrulamazlar demelerine rağmen.Siz çiftinizi salıyor muydunuz?

konuşturmalık bir erkek arıyorum mavi kuş kaç aylık sadece onu sahiplenebilirim

edit: fark etmedim ocak ayında doğmuşlar 7 aylık falanlar ben yeni yeme düşmüş arıyorum

Son düzenleme:
merhaba ben sahiplenebilirim. içiniz rahat olsun kuşlar için. 5542357922

Keske sevgınızı onlara ıyı bakarak da gosterseydınız. Kafes hıjyenı rezalet.

kuşlar acaba fiyatı nedir fıyatta anlaşırsak alabilirim tel numarayı arayın ayrıca nerden oturuyorsunuz ücretsizse mutlaka arayın

Son düzenleme:
merhaba, kuşlarınızı ben sahiplenebilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:03 --

üçyolda oturuyorum ulaşabilirseniz uygun zamanınızda alabilirim 5321360919

merhaba. ben evimde şuan kuş besliyorum. daha fazla kuş beslemek istiyorum. çok iyi bakacağımdan emin olun. tek sorun istanbulda yaşıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...