petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

İzmir'de kuşum kaçtı.Lütfen yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aysu GÖKTÜRK tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    İzmir Şemikler'de 1 yaşındaki kuşum Şapşi kaçmıştır.Bulana 200 TL ödül verilecektir.Hayatımdaki en önemli insanın ölümünün ardından bugün Şapşi de kaçtı ve ben nasıl dayanacağımı bilmiyorum.Bulan Allah rızası için bana özelden mesaj atıp ulaşsın.Lütfen.[​IMG]

#1 Aysu GÖKTÜRK, 18 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 18 Temmuz 2015
  2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    İnşallah en kısa zamanda bulunur.Geçmiş olsun.

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Yürekten söylüyorum çok üzüldüm İnşallah bulunur.

4. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Çok sağolun arkadaşlar.Bir mucize bekliyorum :(

5. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    geçmiş olsun inşallah bulunur :(

6. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun inşallah bulunur benimde kuşum kaçtı geçen ilk kuşumdu çok iyi anlaşıyorduk insan yakınını kaybetmiş gibi oluyor :(

7. Hamdi AKCA

Hamdi AKCA Member

Beğenileri:
    0
    Çok üzücü.
    Resimli olarak çevre caddelere ilan yapıştırmanızı öneririm. Evcil olduğundan fazla uzaklaştığını sanmıyorum. Burada 3 kişi bu şekilde evciline kavuştu.

8. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    instagramda bi sayfa var muhabbetkusu 17 diye. Gecen gun trabzonda birisinin muhabbet kusunu bulmuslardi. Oraya soylersen orda da paylassinlar. daha fazla kisiye ulasmis olursun. Insallah bulunur.

9. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    İnstagramım yok maalesef,telefonum dandik olduğundan açamıorum da.Evimizde cenaze var,kimse çıkıp kuşu arayamıo.Bana gelirsek dün Şapşi kaçınca arkasından ters bir hareket yaptım,dizimi burktum,şişti ve yürüyemiorum şu an.Eve hapsoldum.Vicdan azabından ölücem :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:19 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

Güncelll :(

10. smhtplsk

smhtplsk New Member

Beğenileri:
    0
    Güncel

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Güncel :(((((((((((

12. kayraa kirac

kayraa kirac Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    34
    Aysu gecmis olsun yaklasik olarak bende birbucuk hafta once kusumu kacirdim. Gittiyse malaesef o gelmez artik bulan kiside seni bilirmi bilmiyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Güncelllllllllllllllllllllllll

14. Ferdi NAMLI

Beğenileri:
    1
    Çok Üzücü... Umarım bir an önce dostuna kavuşursun...

15. Tulum

Tulum New Member

Beğenileri:
    0
    Çok üzücü bir durum. Allah yardımcın olsun :( Üzülerek söylemem gerekiyorki herhangi bir kuşa , kedi ye yem olmuştur :( Dua edelimki herhangibirinin camından içeri girmiş olsun ki orada hayatını sürdürsün en azından :( Dostlarım lütfen kuşlarımızı salarken camları kapayalım diger odanın camları açıksada kapıyı kapayalım

16. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Tek duam birinin evine sığınmış olması.Çok insancıldı ve insanlardan korkmazdı.O yüzden iyi düşünmeye çalışıyorum.Bulan kişi kuşu bana vermese de razıyım.Yeter ki iyi olduğunu göreyim ve haber alayım.Duyan bilenden haber bekliyorum Allah rızası için.İzmir Şemikler Yalı Mahallesinde bayramın 2. günü akşamı gitti oğlum :(

17. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Gecmis olsun :( Bir umut kafesini balkona koymayi deneyin. Ama bence evcil oldugu icin simdiye kadar birileri bulmustur ve yeni yuvasindadir. Tekrar gecmis olsun

18. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Kafes 2 gündür balkonda :( İnşallah dediğiniz gibi birinin evindedir.Cenaze ve dizim dolayısıyla evden çıkamıorum.Ev biraz boşalsın,annem kapı kapı dolaşmayı planlıo ama her yer apartman maalesef.Bir sürü ev.O zamana dek hiç olmazsa internetten yazmaya devam edicem işte ben de :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:43 --

Güncelllllllllll :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

Bugün arkadaşımla direklere ilan da yapıştırdık.Yalnız insanlar çok yılışık.Para ödülünü görür görmez salak salak konuşanlar oldu.Umarım gerçekten Şapşi'yi bulan en kısa zamanda bize ulaşır.Dualarınızı eksik etmeyin :(

19. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Oncelikle basiniz sagolsun ve gecmis olsun. Bulamazsaniz da caniniz sagolsun. Eger baska bir kus sahiplenmek isterseniz size kendi yavrularimdan ucretsiz verebilirim. Resimleri profilimde var biri yesil biri mavi

20. Aysu GÖKTÜRK

Beğenileri:
    18
    Çok teşekkürler Hakan bey,çok incesiniz gerçekten de.Ama Şapşi'yi bulamadığım taktirde (Allah korusun) başka kuş sahiplenmeyi düşünmüyorum.Evde komşunun emanet kuşu var,Şapşi kaçmadan bırakmıştı.Onun yüzüne dahi bakamıorum inanın,sesi içimi parçalıo.Bir yanda aklımda dedem bir yanda Şapşi var.Hayal aleminde gibiyim kaç gündür.Dualarınızı eksik etmeyin yeter.Çok sağolun.

Sayfayı Paylaş