Karadeniz Pet

izmirde üretim yapanlar

Berrin YASMİN

Emektar Üye
1 tane dişi almayı düşünüyorum gerçi petshopdan da alabilirim ama güvenemiyorum bildigim ve güvenilir petshopcuda olabilir.

Ustam yavrular daha yuvadan atladılar mı? Erkek bakmaya devam ediyorsa şimdilik dişi arayışına ara verin derim.
Ayrıca üretimhane kuşu her zaman en iyisidir. Aradığınızı bulmanız dileğimle.

Ustam yavrular daha yuvadan atladılar mı? Erkek bakmaya devam ediyorsa şimdilik dişi arayışına ara verin derim.
Ayrıca üretimhane kuşu her zaman en iyisidir. Aradığınızı bulmanız dileğimle.

yavrular yuvadan atlamadılar daha bakınıp duruyorlar evet erkek bakmaya devam ediyor dişiyi başka bi odada bakmayı düşünüyorum yavrular yuvadan atlayana kadar yeni ortamına alışsın diye ve ben istediğim gibi bir dişi bulanana kadar yavrular atlar heralde yuvadan şimdilik araştırma içindeyim çünkü burda güvenebileceğim üretimci yok ölen dişimi pazardan almıştım adamın kendi yavrularıymış.

izmirden katılan üretim yapan kimler var

Son düzenleme:
yavrular yuvadan atlamadılar daha bakınıp duruyorlar evet erkek bakmaya devam ediyor dişiyi başka bi odada bakmayı düşünüyorum yavrular yuvadan atlayana kadar yeni ortamına alışsın diye ve ben istediğim gibi bir dişi bulanana kadar yavrular atlar heralde yuvadan şimdilik araştırma içindeyim çünkü burda güvenebileceğim üretimci yok ölen dişimi pazardan almıştım adamın kendi yavrularıymış.

Ustam dişiyi aldınız diğer odaya koydunuz yarın öbür gün ötüş olunca erkeğin de dikkatini çekecek. Hadi bu olmadı diyelim dişi zaten başka odada, oraya alıştı, sonra erkeğin yanına attığınız zaman da yine erkeğin yanına alışma süreci olacak, aynı hesaba gelecek anlayacağınız. Bence biraz daha bekleyin derim. Ayrıca İzmir büyük memlekettir yok mu güzel bir hayvan dükkanı?

Ustam dişiyi aldınız diğer odaya koydunuz yarın öbür gün ötüş olunca erkeğin de dikkatini çekecek. Hadi bu olmadı diyelim dişi zaten başka odada, oraya alıştı, sonra erkeğin yanına attığınız zaman da yine erkeğin yanına alışma süreci olacak, aynı hesaba gelecek anlayacağınız. Bence biraz daha bekleyin derim. Ayrıca İzmir büyük memlekettir yok mu güzel bir hayvan dükkanı?
tamam sonra falan alırım izmir büyük ama benim tanıdığım petshopcu yok alacağım zaman araştırarak alacağım.artık biraz sabırsız davranıyorum dişi alma konusunda ama bekliyeceğim yavrular büyüsün.

bugùn 4 tane petshopcu gezdim kafama göre dişi bulamadım 1 tane çok güzel sarı begendim oda erkek bir tane yeşil begendim ama kararsız kaldım

İçinize sinmeyen kuşu almayın derim. Kanınızın ısındığı işte benim kuşum bu olmalı diyebileceğiniz kuşu bulana kadar aramaya devam :)

Berrin hnm merhaba. Bucada uretim yapan benim de surekli alisveris yaptigim biyer var. Isterseniz yardimci olabilirim.

buca cevikbir meydanında. adam sadece kus satıyor ve üretim yapıyor. bana cok yardımcı oldu. size de yardımcı olabilir. fatih furkan bey de gelecek.

erkek kuşunuzun yaşı nedir? ve bir resmini eklerseniz bulamamanız durumunda yardımcı olmaya çalışırım.

Ayrıca arkadaşların dediği gibi yavruları tamamen aldıktan sonra dişiyi oraya almanız doğru olur.

askın bey sizin yeriniz nerde. forumda cok aramıstım izmirden üretici birilerini :)

Geri