Karadeniz Pet

İzmirde veya Civarında Olanlar Kuş Fuarını Kaçırmasın 9-10-11-12 Tarihlerinde..

• Konbuyu başlatan Serhan KAMALIOGLU
  • Başlangıç tarihi
Hımmmm iyi bakalım sevindim.bende haftaya tüyleneceklerden seçicem

vallaha inanın renk konusunda karar veremedimki gri çok istiyordum ama arada birde mavi ve sarı kafa gördüm birden onu istedim ama onu dişi oldugu için kendine ayırmış ama birtane daha varmış aynısın dan aama ondan küçükmüş cinsiyeti belli değil onu beklicem artık bakıcaz.olmazsada dedğim gibi diğer bebeklerden tüylenince foto atıcak ozaman karar vericem

vallaha inanın renk konusunda karar veremedimki gri çok istiyordum ama arada birde mavi ve sarı kafa gördüm birden onu istedim ama onu dişi oldugu için kendine ayırmış ama birtane daha varmış aynısın dan aama ondan küçükmüş cinsiyeti belli değil onu beklicem artık bakıcaz.olmazsada dedğim gibi diğer bebeklerden tüylenince foto atıcak ozaman karar vericem

hayırlısı olsun.

tüm misafirlere yarışma boyunca açık olacak diye biliyordum yanılıyormuyuym_?

çok iyi ya istanbul fesanedekiyle aynı galiba oraya gitmiştim yakın olsa bunada giderdim. hayırlısı olsun bakalım.

merak ettim şimdi Aycan hanımı yeri nerede İzmirdeydi sanırım neresi?

çok iyi ya istanbul fesanedekiyle aynı galiba oraya gitmiştim yakın olsa bunada giderdim. hayırlısı olsun bakalım.

inşallah çok güzel olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

tüm misafirlere yarışma boyunca açık olacak diye biliyordum yanılıyormuyuym_?

Suanlık net bir bilgisine sahip değilim . Kimisi ilk 2 gün üyelere özel son 2 gün misafirlere özel diyen var . Büyük bir ihtimal ile 4 günde herkeze açık olur

evet evet herkese açıktı bugunde yarında diğer günlerde

Tabi Nilgün abla İzmirdesin hemende gitmişsin inş Cumartesi Ordayım :) Tesekkürler Bilgilendirmen için .

gitmedim serocan yarışmada kuşları olan bir arkadaşla konustumda o söyledi.cumartesi gideceğim inşallah

Anladım iyi bakalım iyi bakalım o zaman nilgün abla :)

inşallah çok güzel olacak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 21:06 --

Suanlık net bir bilgisine sahip değilim . Kimisi ilk 2 gün üyelere özel son 2 gün misafirlere özel diyen var . Büyük bir ihtimal ile 4 günde herkeze açık olur

arkadaşlar tüm misafirler açık bayanlara ücretsiz dendi ve ücretsizdi
erkekler ücretlimi bilmiyorum
bugün oradaydım

Büyük bir toptancılar olacaktı cok toptancı varmıydı ?

daha yeni yeni gelmeye başlamışler
ben gittigimde (saat 15.00) 5 - 6 tane toptancı vardı

Bu arada deli nature çuval yem 70 tl
deli nature mama büyük kutu 4 kg 35 tl
profesyonel mama besleme şirıngası 6 tl
suluk -yemlik 0.5 krş
24 lü meyveli gaga taşı 9 tl

aklıma geldikçe yazarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

deli nature
özvardar
birkaç distribütör

daha yeni yeni gelmeye başlamışler
ben gittigimde (saat 15.00) 5 - 6 tane toptancı vardı

Bu arada deli nature çuval yem 70 tl
deli nature mama büyük kutu 4 kg 35 tl
profesyonel mama besleme şirıngası 6 tl
suluk -yemlik 0.5 krş
24 lü meyveli gaga taşı 9 tl

aklıma geldikçe yazarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:09 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

deli nature
özvardar
birkaç distribütör

Alacağım çok şey olacak valla böyle yazıp bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum .

rica ederim
neler gerekli size
çifthane 25 tl
kalamar 20 kg(daha uyguna bulunabilir)
silo yemlik akıllı yemlik 2.50 tl
tkkkf nin parazit tozu 5 tl

Eğer uygun bulabilirsem 1 tane daha çift hane bir tanede normal kafes . Cedê kus maması . 25 KG Lık yem fakat ağır gelecek olursa hepsini eve kargolayacağım . Dahada bir sürü şey lazım suan aklıma gelmiyor :)

cede kuş maması vardı fakat daha yerleştiriyorlardı liste fiyatına bakmam gerekli dediler fiyat alamadım yogundular

Geri