Karadeniz Pet

izmir'den boncuk ve benden selamlar

• Konbuyu başlatan nanelimon
  • Başlangıç tarihi
N

nanelimon

Guest
iyiakşamlar dilerim herkese.boncuk ve ben selam vermek istedik.ev hanımıyım uzun zamanlar önce muhabbet kuşu beslemiştim ama ara vermiştim 2 gün önce aldım bu muhabbetimide.hep yeşil ve sarı beslerdim bu sefer mavi ve beyaz almak istedim.,
cinsiyeti hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.şuan küçük bir kafesde duruyor eğitim için alışması için küçük kafesde duruyor.daha sarayına geçirmedim :D
tünekleri tahta normalde ama bu kafesde 2 gündür duruyor.yarın tahta yapıcam bu kafesdeki tüneğide.bunun dışında önermek istediklerinizi seve seve uygularım.
henüz kuyurugumuz yok şuan 40 günlük diye biliyorum.üretimhaneden aldım.
yem kırabiliyor.yumurta mamasıda yaptım iyice doysun diye.şuanda bugday çimlendiriyorum yarın anca hazır olur umarım sever.ilk defada yiyecek olabilir çünkü :))

resimleri flaşsız bir ortamda cekerseniz daha net bilgiler alabilirsiniz flaş yanıltır arkadaslarımızı, maşallah vok güzel bir kusunuz var ben ingiliz kırıgına benzettim

resimleri flaşsız bir ortamda cekerseniz daha net bilgiler alabilirsiniz flaş yanıltır arkadaslarımızı, maşallah vok güzel bir kusunuz var ben ingiliz kırıgına benzettim

hadi yaaaa kırıkmıymış :(( tamam flaşsız foto atacağım
teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

buyurun flaşsız

İzmirde Boncuklar artıyor :) Maşallah çok uysal bir kuşa benziyor

Hayırlı olsun, nur topu gibi bir erkek duruyor :)

maşallh erkek gibi bencede siteden öğrendiğim kadarıyla

Güzel bir erkek maşallah iplere dikkat ayağı takilmasin..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

A.selam aramıza hoşgeldiniz nanelimon yakışıklı erkek hayırlı olsun.

Kuşunuz çok tatlı maşallah hoşgeldiniz aramıza =) Benim kuşum da böyle fır dönüyor kafesinde normalde çok uysal gözüküyor ama kafesinde bir oraya bir buraya koşup duruyor =)

Kuşunuz çok tatlı maşallah hoşgeldiniz aramıza =) Benim kuşum da böyle fır dönüyor kafesinde normalde çok uysal gözüküyor ama kafesinde bir oraya bir buraya koşup duruyor =)

Evet ya bunu neden yapıyorlar anlamıyorum.zarar vermesinde kendine

hoşgeldin beraber nice senelere