Karadeniz Pet

İzmirden Merhabalar.

Fevzi ÖZYAYLA

Meraklı Üye
Herkese merhabalar;

İzmir bucada show jumbo ve ingiliz kırığı üretimi yapmaktayım
forumu ilk kez dün keşfettim umarım guzel arkadaslıklar kurarız herkese bereketli ve sağlıklı kuşlar dilerim.

Kümesimden bazı kuslarımı eklemek istedim.MAŞALLAH demeyi unutmayalım.

2.aylık show spangle yavrum

VE DİĞER DAMIZLIKLARIM.

BUDA TEXSAS ÇİFTİM

Hoş geldiniz maşallah kuşlarınıza... Tecrübelerinizden faydalanırız umarım

Teşekkür ederim tabiki paylaşmak bilginin zekat'ıdır tecrubelerimi paylasmaktan zevk duyarım.

hoşgeldiniz.. iyi forumlar..
maşşallah kuşlarınız çok güzel.

Sizin evde baktığınız kırık spangle erkeği de paylaşsaydınız ☺️ Hoşgeldiniz

Maşallah, cidden güzel ve bakımlı kuşlar.
Güle güle besleyin.

maşallah çok güzel kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Fevzi bey bende hobi olarak yapmaktayım sizinle tanışmak isterim

maşallah çok güzel kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:04 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

Fevzi bey bende hobi olarak yapmaktayım sizinle tanışmak isterim

Tabiki vahdet bey memnun olurum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:35 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

hosgeldınız maşallah çok güzel kuşlar bende karsıyakada oturuyrm sizle tanışmak isterim

Tesekkur ederım memnun olurum berkay bey.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

Herkese tesekkur ederım daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

Buna koocaman bir maşallah. Tabi diğerlerine de. Bu da show mu?

Hoşgeldiniz hocam. Sonunda İzmir'de show üreticisi bulabildim. Show jumbo yavru fiyat olarak ne istiyorsunuz?

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz.
Maşallah kuşlarınıza.

Buna koocaman bir maşallah. Tabi diğerlerine de. Bu da show mu?

evet show.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:34 --

Hoşgeldiniz hocam. Sonunda İzmir'de show üreticisi bulabildim. Show jumbo yavru fiyat olarak ne istiyorsunuz?

Yavru fıyatları rengıne ve vasfına gore degısken oluyor suan hıc yavrum kalmadı ama yuvadan atlayacak yavrular var fıyat konusunu ımza bolumundekı numaradan ararsanız gorusebılırız iyi gunler.