Karadeniz Pet

İzmire gittik geldik :)

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar haftasonu bildiğiniz üzere izmirde türkiye şampiyonası vardı , beklentilerimin altındaydı açıkcası , %90 kanarya ağırlıklıydı stantlar , birkaç yerde jumbo muhabbet kuşu vardı onlarında cogu yaşlıydı , onun haricinde yerli kuş getiren 3-4 kişi vardı , bizde kuş götürdük sağlıklı genç kuşlardı hepsinide sattık :) birkaç resim çektim telefonumda çok iyi birşey değil aralarında güzellerini seçip sizlerle paylaşmak istedim , üzücü durumlarda birisi ise yarışma salonunda derece alan muhabbet kuşlarının çoğu sadece 3 kuş olduğu için 3. olan çok kuş gördüm

dernek başkanımız sabri amca ile bizim standımız :)

Son düzenleme:
Paylaşım için teşekkürler. Feshane de yapılan da kanarya agirlikliydi.

Inşallah muhabbet kuşu açısından katılım yüksek olur.
sizi de ziyaret ederiz. Mutasyon renkli ve vasifli kuşlar görmek almak isteriz.

paylaşım için teşekkürler

Size uğrariz zaten, bakarız kuşlariniza.
Dediğim gibi düz yeşil mavi gibi değil Mutasyon renkli kuşlar.
Burdan söylemekle olmaz kuşu görmek lazım bir de.

Tamam o zaman anlasiriz, gri/beyaz parçalı kus varsa öncelikle bakarız.

yanlış bilmiyorsam genelde organizasyonları kanarya federasyonları düzenliyor herhalde.. ayrıca kanaryanın getirisinin muhabbete oranla bir tık fazla olması bizleri bu tür organizasyonlarda muhabbet zevki hevesimizin kursagımızda kalmasına sebep oluyordur diye düşünüyorum...

yanlış bilmiyorsam genelde organizasyonları kanarya federasyonları düzenliyor herhalde.. ayrıca kanaryanın getirisinin muhabbete oranla bir tık fazla olması bizleri bu tür organizasyonlarda muhabbet zevki hevesimizin kursagımızda kalmasına sebep oluyordur diye düşünüyorum...

aslında kanarya federasyonu diye birşey yok kıvrık gagalılar diye geçiyor

Fiyatlar sehirden sehire degisir. Gecen yıl 75ten almıstık antalyadaki yarısmada. Bunun dısında ben de birkac fallow ve teksas almayı dusunuyorum

Geri