petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

jako ile ilgili

Konusu 'Jako Papağanı' forumundadır ve ibrahimbulan tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    arkadaslar bısı merak ettım jakonun sesi kalınmı yoksa egıten kısıden kaynaklımı ses yonu yanı taklıtmı kendı ses tonumu bayan yetıstırse ınce erkek yetıstırse kalınmı olur :) saygılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

güncel........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

bılen yok galıba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

güncelllll

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Tam bilmemekle beraber akıl yürütmek gerekirse.. bu kuşlar zil sesini bile taklit edebildigine göre, ince kalın her türlü sesi cıkarabilecek kabiliyetteler.. burdan eğiticinin ses tonunu cıkarmaya calıstıgı cıkarımını yapmak mümkün olabilir.. Tekrardan söylemek gerekirse jako hic beslemedim, eğitmedim.. benimkisi sadece fikir.. İyi forumlar..

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
  4. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    tmm hocam tesekkurler

5. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0