petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

jako ile muhabbet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    beyler odamda bi muhabbet var.birde jako alıcaz.aynı odada nasıl geçinirler.arkadaş olurlarmı.ikiside evcilleştirdikten sonra onları yan yana getirmek gibi bir hata yapmayayım.muhabbete zarar vermesin.ayrı ayrı salarım

2. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

ayrı kafesde olursa bişey olmaz dostum...

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    jako muhabbetle dost olmaz aynı odada sıkıntı olur kıskanc kuslardır ikiside ilgi kendinde olsun ister

4. Ali KOÇAK
    Gizli

alışırlarsa bi sorun olmaz galiba ayrı ayrı dururlarsa ama jako sinirlenirse muhabbeti çekirdek gibi çitler.

5. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bence papağan bi sinirle mubişi öldürür tavsiye etmem

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

dostum benım arkadaşimda var muhabbet jako cennet kuşu hepsi aynı odada yavru iken alirsan bir sorun olmaz tabi sen gidip buyuk kuş alirsan hepsini sorun olabilir...

7. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    Buyuk jako.acemiyim yavruyu egitmek bilgi birikim isi oyle kolay degil.ne yapicam bilemedim.sagolun yorumlariniz icin

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

buyukse ayır oda da besle dostum muhabbet kuşlari kıskanç lardir...

9. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    beyler jako yarın gelicek inşallah.ne olcak görücez.muhabbete yeni kafes alcam.telleri kalın olanlardan.çünkü jako ince teli gagasıyla koparabiliyormuş.muhabbete zarar vermesin.

Sayfayı Paylaş