Karadeniz Pet

jako

yusufkral

Onursal Üye
slm arkadaşlar bu yaz 11 çift jako alcam allah nasip ederse peki bunları üretmek mümkünmü yptubede videoları var üretim hane vs...nasıl üretilir bilgisi olan varmı

slm arkadaşlar bu yaz 11 çift jako alcam allah nasip ederse peki bunları üretmek mümkünmü yptubede videoları var üretim hane vs...nasıl üretilir bilgisi olan varmı
11 çift alacaksın değil mi Yusuf? Yerli üretim mi, ithal mi? İthalse dikkat etmen gerekenler var. Mesela karantina süreleri, belli bir aylık olana kadar riskli dönemleri var. Atlatmış mı? Yine belli bir aydan sonra aşısı(çok önemli) Epey dikkatli olman gerekir. Daha önce abim baktı oradan biliyorum. İnşallah başarılı olursun ve bol bol yavru alırsın.

11 ne demek abi parami yeter 1 cift 1 fazla basilmiş 11 milyar para tutar :)

bence jako üretimine girme hem cidden yavru ölümü çok olur üzülürsün birde a bu hayvanlar buraya ait değil açıkcası ben karşıyım satılmasına eğer beslemek isteyen olursada sahiplenmeli herkez bilinçli olsa bu ticaret olmaz. bide hadi aldın diyelim alıp bakamayım hayvanı rezil edenler var bence sende bu işe destek olma derim bakımı muhabbet gibi kolay değil herkez yapamaz senin için demiyorum yanlış anlama ama verdiğin kişi ona adam gibi bakıcakmı ? sonuçta başarılı olursan senin elinde büyüyen bir yavru bide cidden sahipleri çok bağlı oluyolar çocuk gibiler bu arada 1 tanesinin temizliği fena 11 çift pek mantıklı gelmedi tabi bunlar benim görüşüm sen düşün istersen

http://papaganokulu.org/ bu siteden bakımı konusunda fikir edinebilirsin

Son düzenleme: