petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jakocular bakarsa...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Aykan Aslantaş tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar ben jako almak istiyorum.Acaba jakonun artı ve eksi yanları nedîr?Birde kongo ve timneh diye 2 ırkı var hangisi daha insan dostu olur?Üniversitede yalnız kalmak istemem :)

2. Necati ÜNAL

Üniversiteye gideceksen yalnız kalmayayım arkadaşım olsun diyorsan jako alma al kendine bi çekoslavak muhabbet ohh :D

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Ya ben okşamak sevmek istiyorum.Muhabbetler ele gelip avuçlanmayı sevmîyor kî :)

4. Samet Çağlar

kırmızı kuyruk dedikleri daha iyiymiş sanırım

5. Necati ÜNAL

Avuçlanmayı sevmezler özgürlük isterler . Tıpkı insanlar gibi . Örneğin sen birisinin baskısı altında yaşaman gibi . Muhabbet kuşları çok tatlı ve arkadaş canlısı sıcakkanlı hayvanlardır.

6. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Hımm..Valla besleyen olsa yorumunu alacam hemen

7. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1

aynen katılıyorum . Jako ağır, bakımı zor ve en önemlisi üniversitede ekonomik açıdan zor olabilecek bir seçim. ama içine en sineni yap yine de sen

8. Necati ÜNAL

Bir de daha önce jako veya papağan beslemedim ama onların canayakınlığını arkadaşcanlılığını pek bilmiyorum ama sen en iyisi , mavi-beyaz-sarı 30-40 günlük erkek bir çekoslavak al çok cana yakın oluyorlar hem 30-40 günlük bir erkek alırsan konuşur .

9. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Boşver hocam jakoyu ne yapacan en iyisi muhabbet kuşu yeni doğmuş olanlardan al yeme düşecek olanlardan daha iyi olur.

10. berkk

berkk Guest

ben de jako almayı düşünüyorum kısa bir zaman sonra. 99 yıla kadar yaşıyorlarmış ve papağanlar arasında en iyi ezberciler jakolarmış. 1000 kelimeye kadar öğrenebiliyormuş. torunumuza miras bırakırız bir de :)

Sayfayı Paylaş