Karadeniz Pet

Jakocular bakarsa...

Bartu Bozkurt

Meraklı Üye
.

Son düzenleme:
Üniversiteye gideceksen yalnız kalmayayım arkadaşım olsun diyorsan jako alma al kendine bi çekoslavak muhabbet ohh :D

kırmızı kuyruk dedikleri daha iyiymiş sanırım

Avuçlanmayı sevmezler özgürlük isterler . Tıpkı insanlar gibi . Örneğin sen birisinin baskısı altında yaşaman gibi . Muhabbet kuşları çok tatlı ve arkadaş canlısı sıcakkanlı hayvanlardır.

Üniversiteye gideceksen yalnız kalmayayım arkadaşım olsun diyorsan jako alma al kendine bi çekoslavak muhabbet ohh :D

aynen katılıyorum . Jako ağır, bakımı zor ve en önemlisi üniversitede ekonomik açıdan zor olabilecek bir seçim. ama içine en sineni yap yine de sen

Bir de daha önce jako veya papağan beslemedim ama onların canayakınlığını arkadaşcanlılığını pek bilmiyorum ama sen en iyisi , mavi-beyaz-sarı 30-40 günlük erkek bir çekoslavak al çok cana yakın oluyorlar hem 30-40 günlük bir erkek alırsan konuşur .

Boşver hocam jakoyu ne yapacan en iyisi muhabbet kuşu yeni doğmuş olanlardan al yeme düşecek olanlardan daha iyi olur.

ben de jako almayı düşünüyorum kısa bir zaman sonra. 99 yıla kadar yaşıyorlarmış ve papağanlar arasında en iyi ezberciler jakolarmış. 1000 kelimeye kadar öğrenebiliyormuş. torunumuza miras bırakırız bir de :)

Geri