petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Jakomu Muhabbetmi???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Can Sari tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can Sari

Elimdeki mubişi değiştireceğimden pet shopları geziyordum bir pet shopa girdiğimde ilk girxiğim anda beni büyüleyen jako oldu.. Tek başına kocaman kafeste kabarıpköpek gibi bağırıyordu ve on vuruldum kerataya:)) . 200 tl ye felan alırım sanırım.

FAKAT fiyatı / kanatlarını salladığındaki dökülen beyaz tozlar beni biraz soğuttu. :eek:

ŞUDA VARKİ eğittiğin zaman köpek gibi sırtından felan sevebiliyorsun ve yanlış bir harekettin de muhabbet gibi kaçıp peşinden koşturtmak yerine bağırıyor felan. ELİNDE ELMA YİYORSUN o an uzat yedir makarna yiyorsun kaşıkla ver muhabbetten daha fazla arkadaşlık yapıyor sana

Mubiş ise küçük ve oyuncu yaptığı Jimnastik hareketler insanı güldürüyor :D ve büyüdüğü zaman ucuz oldugundan dolayı eş alıp yavru alabiliyorsunki buda ayrı zevk. :p

SİZCE BAKIM ARKADAŞ CANLILIĞI KONUSUNDA HANGİSİNİ ALIRDINIZ SİZ.. ŞİMDİDİDEN TEŞEKKÜRLER... :rolleyes:

2. Gokay Akgul

Burası muhabbet forumu görüldüğü gibi muhabbete talep çok :) ama papağan da güzel bi deneyim olur hem herkes papağan besleyemez ;)

3. Esxi

Esxi Guest

Ben Jako için Bütçe ayırmaya çalışıyorum şuanda. Çok istiyorum bir jako.
    Muhabbet kuşlarıda canımız ciğerimiz. :) Ama Jako Apayrı bir deneyim olacaktır.

4. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    internette coco jako diye videolar var onları izle :D

5. Samet Çağlar

200 liraya jako papağanı bulabiliyorsan sağlıklı kaçırma derim..

muhabbetk kuşu ayrı ama papağan bambaşka :D

Sayfayı Paylaş