Karadeniz Pet

Jakomu Muhabbetmi???

• Konbuyu başlatan Ahmet Can Sari
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Can Sari

Guest
Elimdeki mubişi değiştireceğimden pet shopları geziyordum bir pet shopa girdiğimde ilk girxiğim anda beni büyüleyen jako oldu.. Tek başına kocaman kafeste kabarıpköpek gibi bağırıyordu ve on vuruldum kerataya:)) . 200 tl ye felan alırım sanırım.

FAKAT fiyatı / kanatlarını salladığındaki dökülen beyaz tozlar beni biraz soğuttu. :eek:

ŞUDA VARKİ eğittiğin zaman köpek gibi sırtından felan sevebiliyorsun ve yanlış bir harekettin de muhabbet gibi kaçıp peşinden koşturtmak yerine bağırıyor felan. ELİNDE ELMA YİYORSUN o an uzat yedir makarna yiyorsun kaşıkla ver muhabbetten daha fazla arkadaşlık yapıyor sana

Mubiş ise küçük ve oyuncu yaptığı Jimnastik hareketler insanı güldürüyor :D ve büyüdüğü zaman ucuz oldugundan dolayı eş alıp yavru alabiliyorsunki buda ayrı zevk. :p

SİZCE BAKIM ARKADAŞ CANLILIĞI KONUSUNDA HANGİSİNİ ALIRDINIZ SİZ.. ŞİMDİDİDEN TEŞEKKÜRLER... :rolleyes:

Burası muhabbet forumu görüldüğü gibi muhabbete talep çok :) ama papağan da güzel bi deneyim olur hem herkes papağan besleyemez ;)

Ben Jako için Bütçe ayırmaya çalışıyorum şuanda. Çok istiyorum bir jako.
Muhabbet kuşlarıda canımız ciğerimiz. :) Ama Jako Apayrı bir deneyim olacaktır.

200 liraya jako papağanı bulabiliyorsan sağlıklı kaçırma derim..

muhabbetk kuşu ayrı ama papağan bambaşka :D

Geri